Koszyk 0
Opis:
Czy w jego cudownych ramionach poczujesz się naprawdę bezpieczna? Ludzie myślą, że znają Camille Logan: to słynna top modelka i rozpieszczonacóreczka bogatego tatusia. Ale Camille jest zdecydowana żyćna własnych zasadach. Popełniała błędy, ale z uporem szła naprzód,wyrwała się z nałogu i wróciła na szczyt. Teraz, kiedy z takim trudemwywalczyła sobie niezależność ... i szczęście, jej życiu grozi niebezpieczeństwo- przez interesy jej bezwzględnego ojca. Uwięziona pomiędzyżalem a strachem przygotowuje się, by stawić czoła temu, co zamierzazrobić jej ojciec, aby ją chronić. Lecz nic nie przygotowuje jej na ekskomandosa,byłego snajpera sił specjalnych, który wdziera się w jej życie. Jack Sharp tkwi we własnym piekle. Kiedyś zawiódł w czasie służbyi konsekwencje były niszczycielskie – dla jego życia osobistego i zawodowego.Poprzysiągł sobie, że więcej do tego nie dopuści. Przyjęcieposady bodyguarda Camille Logan to nienajlepszy sposób na oderwaniesię od swoich demonów. Jake i kobiety to mieszanka wybuchowa,ale ochrona dziedziczki wielkiej fortuny wydaje się mniejszym złem.Lecz Jake wkrótce odkrywa, że Camille nie jest kobietą, jaką jest na pokaz,a jego obowiązek chronienia jej może przerodzić się w coś więcejniż świetnie płatna praca. Niezależnie od tego, jak bardzo by się przedtym bronił. Jake potrzebuje rozgrzeszenia. A teraz potrzebuje Camille.Lecz wie, że nie może mieć jednego i drugiego... JODI ELLEN MALPAS zdobyła sławę cyklem Ten Mężczyzna, któryrozpalił wyobraźnię kobiet na całym świecie i wywindował autorkędo czołówki największych gwiazd literatury erotycznej. Seria Ta Nocumocniła jej pozycję jednej z najpopularniejszych twórczyń gatunku.Wszystkie jej powieści królowały na światowych listach bestsellerówi były jednymi z najlepiej sprzedających się powieści erotycznych nacałym świecie. Są wydawane w 22 krajach.„Jodi Ellen Malpas pisze mocne opowieści o potężnej miłości i tworzypostaci, od których czytelniczka się uzależnia”. „NEW YORK TIMES” Czytaj dalej >> << Zwiń
 • Amber
 • miękka
Mniej Więcej
 • Jodi Ellen Malpas
 • 2016
 • 1
 • 352
 • 130
 • 205
 • 97883241-6017-4
 • 9788324160174
 • ZDFP9

Recenzje czytelników

Historia miłosna z pieprzykiem :)

Ocena:
Autor:
Data:
http://myfairybookworld.blogspot.co.uk/

''Mój obrońca'' to samodzielna powieść autorki bestsellerowych serii Ten mężczyzna i Ta noc, Jodi Ellen Malpas. Stałym i rozpoznawalnym elementem tej autorki są seksowni, apodyktyczni samce alfa, gotowi zabić lub zginąć dla kobiety, którą pokochają. My, kobiety, kochamy silnych facetów i ich drogę do prawdziwej miłości, a historia Jacka Sharpa nie należy do nudnych i przewidywalnych.

Camille Logan pochodzi z bogatej rodziny ... nie jest jednak typową bogatą dziewczynką. Mimo tego, że jest bogata i pracuje jako modelka, twardo stąpa po ziemi. Pomimo dorastania w uprzywilejowanym środowisku, wie, czego chce i ciężko pracuje, by to osiągnąć. Nie jest zadowolona z zamieszania, jakie jej pochodzenie powoduje w jej życiu i stara się jak najbardziej odsunąć się od interesów ojca i osiągnąć sukces na własną rękę. Jest pełna determinacji, pozostaje wierna swojej przyjaciółce, wraz, z którą starają się wypuścić na rynek ich własną kolekcję ubrań. W przeszłości związała się z nieodpowiednim mężczyzną, który ściągnął ją na dno, nie poddała się jednak i ze wsparciem Heather udaje jej się wyjść z nałogu. Mimo jej starań zostaje wciągnięta w sprawy ojca, otrzymuje on pogróżki inne niż zwykle, bo tym razem wymierzone w Cami. Postanawia zadbać o bezpieczeństwo córki i wynajmuje najlepszego ochroniarza w branży — Jacka Sharpa. Dla ojca Camille to dopiero początek problemów, ponieważ były wojskowy nie da się oszukać i będzie drążył, dopóki nie odkryje prawdy o pogróżkach i o osobie zagrażającej Camille.

Jack Sharp to były żołnierz SAS, który po zakończeniu służby rozpoczyna pracę w agencji ochroniarskiej. Potrzebuje on celu, by utrzymać swoje demony w ryzach i poradzić sobie z traumatyczną przeszłością. Cierpi on na zespół stresu pourazowego i radzi sobie z nim uciekając w pracę, alkohol i kobiety. Niestety trzeba to przyznać, że nasz główny bohater to dupek bez serca, wykorzystujący kobiety do swoich celów. Jack przyjmując zlecenie ojca Camille, spodziewa się krzykliwej, rozpuszczonej i zepsutej dziedziczki fortuny, jednak Camille zaskakuje go swoim zachowaniem.

Od samego początku jest jasne, że ich współpraca nie będzie należała do najłatwiejszych. Dziewczyna lubi się sprzeczać i stawiać na swoim, jednak kiedy jest świadkiem jego ataku paniki, zaczyna współpracować. Wtedy również dziewczyna postanawia dowiedzieć się, co go dręczy i pomóc mu to przezwyciężyć. Jack i Camille powoli dojrzewają do swoich uczuć, początkowo jest to zwykłe fizyczne przyciąganie, jednak powoli zmienia się to w coś głębszego, do czego żadne z nich nie chce się przyznać. W pierwszą scenę miłości autorka wlała ich wszystkie uczucia i emocje, desperacja, jaką odczuwają, by przez fizyczny kontakt oddać to, co czują i czego pragną, jest praktycznie namacalna. Muszę przyznać, że to jeden z lepszych fragmentów tej książki. Cami i Jack są dla siebie dokładnie tym, czego potrzebują i czego pragną. Najlepszym i najpiękniejszym elementem tej książki jest jej zakończenie. Jest romantyczne, słodkie, wszystko wraca na swoje prawowite miejsce, demony zostają przegonione.

Jestem niepoprawną romantyczką, uwielbiam historie miłosne, a w tych o żołnierzach jestem zakochana. Autorka stworzyła powieść z zaskakującymi zwrotami akcji, niebezpieczeństwami czającymi się tuż za rogiem. Nie do końca przekonało mnie tempo rozwoju związku pomiędzy Cami a Jackiem, ale jest to do przełknięcia. Cała reszta bez zarzutu. Najnowsza powieść autorki- ''Mój obrońca'' choć odrobinę słabsza od poprzednich książek, spełniła swoją rolę. Bardzo miło spędziłam czas z tą książką, czyta się ją bardzo szybko, akcja wciąga, współodczuwałam emocje bohaterów, a zakończenie mnie wzruszyło. Gorąco polecam wszystkim tym, którzy lubią dobre historie miłosne, z odrobiną pieprzyku i niebezpieczeństwa w tle.
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

https://ktoczytaksiazki-zyjepodwojnie.blogspot.com/

Ocena:
Autor:
Data:
Jake Sharp, były żołnierz, otrzymuje wyzwanie, któremu niełatwo będzie sprostać. Potrzebując pracy, z nienaganną opinią zdobywa stanowisko osobistego ochroniarza córki słynnego biznesmena, który po ostatnich pogróżkach obawia się o życie ukochanego dziecka. Jake wie, że będzie musiał dać z siebie wszystko. Nie ma jednak pojęcia o tym, że pewne zatajone sekrety mogą stać się niebezpieczne także dla niego. Nie przewidział także faktu, że Camille jest piękną kobietą. Tak atrakcyjną ... że nawet z jego opanowaniem trudno będzie mu się powstrzymać.

Camille Logan ma na pozór wszystko, ułatwiony start w karierze, pieniądze i urodę. Z drugiej strony ma na swoim koncie także narkotykowy odwyk, nieudany, toksyczny związek i nadopiekuńczego ojca, który w tym momencie zdaje się nie przesadzać. Teraz będzie miała także swojego prywatnego ochroniarza, którego za wszelką cenę zapragnie odstraszyć. Szybko jednak zrozumie, że tylko w jego ramionach może czuć się bezpieczna.

Czy przesyłane do domu Loganów pogróżki są tylko żartem niegroźnego wroga? Komu zależy na tym, by zniszczyć rodzinę bogatego biznesmena? Czy Jake zapobiegnie tragedii i czy wszyscy bliscy Camille okażą się w tej grze uczciwi?


Pałeczka narracji przechodzi raz po raz z rąk Jake’a w dłonie Camille. On, napiętnowany przez nieszczęśliwy wypadek przeszłości były snajper, jest odpowiedzialnym, odważnym, inteligentnym i dobrze zbudowanym mężczyzną. Oj, w jego szerokich ramionach chciałaby się schronić niejedna kobieta. Dobry w swoim fachu, drążący temat do końca, ambitny, choć w imię wyższych celów potrafiący nagiąć reguły. Camille jest jego klientką, więc nie powinien jej tknąć. Tymczasem w praktyce nie wszystko okazuje się tak proste.

Ona z kolei wita czytelnika wrażeniem nieco pustawej, choć wcale niegłupiej córeczki tatusia. Jako jego gwiazdeczka chwilami sprawia wrażenie nie do końca dojrzałej. No cóż, przeciwieństwa lubią się przyciągać, a postać Camille niekoniecznie pozostaje taka, jak na początku ją nakreślono. Chociaż miałam wstępny problem z tym, by ją zaakceptować, ostatecznie autorka pozwoliła mi do niej dotrzeć i ją zrozumieć.

Pełna namiętności historia, w której od pierwszego spotkania bohaterów wisi w powietrzu aura pożądania, przypomina nieco grę w kotka i myszkę. Kusząc się i odgradzając ochronną barierą oboje dość szybko burzą mur służbowej relacji, na której powinni zaprzestać. Jest ogniście, bo Jodi Ellen Malpas wyobraźni i daru opisywania odebrać nie można. I choć uczucia wybuchają tutaj całkiem szybko, obok wątku miłosnego toczy się całkiem wciągająca i zaplątana sprawa dotycząca zagrożenia życia Camille. Są pogróżki i natrętny ex, a wróg dopiero się rozkręca. Nie wszystko bowiem jest takie, jakby się mogło wydawać i nie wszyscy mają tutaj czyste sumienia.

Choć emocje towarzyszące mi w trakcie czytania nie tańczyły kankana, powieść „Mój obrońca” okazała się całkiem smacznym kąskiem, myślę, że zwłaszcza dla wielbicielek literatury erotycznej. Autorka nie zasypuje w nadmiarze ognistymi scenami, dawkuje ich zaś odpowiednią ilość uzupełniając treść sensacyjnym wątkiem tak, że nie można narzekać na przesyt czerwieniących policzki wydarzeń. Udani bohaterowie, zwłaszcza męski Jake, towarzysząca im nieczysta przeszłość, której kolejne elementy w końcu wychodzą na światło dzienne. Całość wzbogaca przyjemny i poprawny styl autorki, która nie ukwieca, ale i nie razi trywialnością słowa. Fajna, lekka i nieobciążająca historia akurat na chłodne dni, kiedy potrzebujemy rozgrzania. „Mój obrońca” to podpalająca nasz lont zapalniczka, po której ogień nie pozostaje zbyt długo, choć w danym momencie płonie intensywnie i mocno.
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena