Koszyk 0
Opis:
Czy w jego cudownych ramionach poczujesz się naprawdę bezpieczna? Ludzie myślą, że znają Camille Logan: to słynna top modelka i rozpieszczonacóreczka bogatego tatusia. Ale Camille jest zdecydowana żyćna własnych zasadach. Popełniała błędy, ale z uporem szła naprzód,wyrwała się z nałogu i wróciła na szczyt. Teraz, kiedy z takim trudemwywalczyła sobie niezależność ... i szczęście, jej życiu grozi niebezpieczeństwo- przez interesy jej bezwzględnego ojca. Uwięziona pomiędzyżalem a strachem przygotowuje się, by stawić czoła temu, co zamierzazrobić jej ojciec, aby ją chronić. Lecz nic nie przygotowuje jej na ekskomandosa,byłego snajpera sił specjalnych, który wdziera się w jej życie. Jack Sharp tkwi we własnym piekle. Kiedyś zawiódł w czasie służbyi konsekwencje były niszczycielskie – dla jego życia osobistego i zawodowego.Poprzysiągł sobie, że więcej do tego nie dopuści. Przyjęcieposady bodyguarda Camille Logan to nienajlepszy sposób na oderwaniesię od swoich demonów. Jake i kobiety to mieszanka wybuchowa,ale ochrona dziedziczki wielkiej fortuny wydaje się mniejszym złem.Lecz Jake wkrótce odkrywa, że Camille nie jest kobietą, jaką jest na pokaz,a jego obowiązek chronienia jej może przerodzić się w coś więcejniż świetnie płatna praca. Niezależnie od tego, jak bardzo by się przedtym bronił. Jake potrzebuje rozgrzeszenia. A teraz potrzebuje Camille.Lecz wie, że nie może mieć jednego i drugiego... JODI ELLEN MALPAS zdobyła sławę cyklem Ten Mężczyzna, któryrozpalił wyobraźnię kobiet na całym świecie i wywindował autorkędo czołówki największych gwiazd literatury erotycznej. Seria Ta Nocumocniła jej pozycję jednej z najpopularniejszych twórczyń gatunku.Wszystkie jej powieści królowały na światowych listach bestsellerówi były jednymi z najlepiej sprzedających się powieści erotycznych nacałym świecie. Są wydawane w 22 krajach.„Jodi Ellen Malpas pisze mocne opowieści o potężnej miłości i tworzypostaci, od których czytelniczka się uzależnia”. „NEW YORK TIMES” Czytaj dalej >> << Zwiń
 • Amber
 • miękka
Mniej Więcej
 • Jodi Ellen Malpas
 • 2016
 • 1
 • 352
 • 130
 • 205
 • 97883241-6017-4
 • 9788324160174
 • ZDFP9

Recenzje czytelników

https://ktoczytaksiazki-zyjepodwojnie.blogspot.com/

Ocena:
Autor:
Data:
Jake Sharp, były żołnierz, otrzymuje wyzwanie, któremu niełatwo będzie sprostać. Potrzebując pracy, z nienaganną opinią zdobywa stanowisko osobistego ochroniarza córki słynnego biznesmena, który po ostatnich pogróżkach obawia się o życie ukochanego dziecka. Jake wie, że będzie musiał dać z siebie wszystko. Nie ma jednak pojęcia o tym, że pewne zatajone sekrety mogą stać się niebezpieczne także dla niego. Nie przewidział także faktu, że Camille jest piękną kobietą. Tak atrakcyjną ... że nawet z jego opanowaniem trudno będzie mu się powstrzymać.

Camille Logan ma na pozór wszystko, ułatwiony start w karierze, pieniądze i urodę. Z drugiej strony ma na swoim koncie także narkotykowy odwyk, nieudany, toksyczny związek i nadopiekuńczego ojca, który w tym momencie zdaje się nie przesadzać. Teraz będzie miała także swojego prywatnego ochroniarza, którego za wszelką cenę zapragnie odstraszyć. Szybko jednak zrozumie, że tylko w jego ramionach może czuć się bezpieczna.

Czy przesyłane do domu Loganów pogróżki są tylko żartem niegroźnego wroga? Komu zależy na tym, by zniszczyć rodzinę bogatego biznesmena? Czy Jake zapobiegnie tragedii i czy wszyscy bliscy Camille okażą się w tej grze uczciwi?


Pałeczka narracji przechodzi raz po raz z rąk Jake’a w dłonie Camille. On, napiętnowany przez nieszczęśliwy wypadek przeszłości były snajper, jest odpowiedzialnym, odważnym, inteligentnym i dobrze zbudowanym mężczyzną. Oj, w jego szerokich ramionach chciałaby się schronić niejedna kobieta. Dobry w swoim fachu, drążący temat do końca, ambitny, choć w imię wyższych celów potrafiący nagiąć reguły. Camille jest jego klientką, więc nie powinien jej tknąć. Tymczasem w praktyce nie wszystko okazuje się tak proste.

Ona z kolei wita czytelnika wrażeniem nieco pustawej, choć wcale niegłupiej córeczki tatusia. Jako jego gwiazdeczka chwilami sprawia wrażenie nie do końca dojrzałej. No cóż, przeciwieństwa lubią się przyciągać, a postać Camille niekoniecznie pozostaje taka, jak na początku ją nakreślono. Chociaż miałam wstępny problem z tym, by ją zaakceptować, ostatecznie autorka pozwoliła mi do niej dotrzeć i ją zrozumieć.

Pełna namiętności historia, w której od pierwszego spotkania bohaterów wisi w powietrzu aura pożądania, przypomina nieco grę w kotka i myszkę. Kusząc się i odgradzając ochronną barierą oboje dość szybko burzą mur służbowej relacji, na której powinni zaprzestać. Jest ogniście, bo Jodi Ellen Malpas wyobraźni i daru opisywania odebrać nie można. I choć uczucia wybuchają tutaj całkiem szybko, obok wątku miłosnego toczy się całkiem wciągająca i zaplątana sprawa dotycząca zagrożenia życia Camille. Są pogróżki i natrętny ex, a wróg dopiero się rozkręca. Nie wszystko bowiem jest takie, jakby się mogło wydawać i nie wszyscy mają tutaj czyste sumienia.

Choć emocje towarzyszące mi w trakcie czytania nie tańczyły kankana, powieść „Mój obrońca” okazała się całkiem smacznym kąskiem, myślę, że zwłaszcza dla wielbicielek literatury erotycznej. Autorka nie zasypuje w nadmiarze ognistymi scenami, dawkuje ich zaś odpowiednią ilość uzupełniając treść sensacyjnym wątkiem tak, że nie można narzekać na przesyt czerwieniących policzki wydarzeń. Udani bohaterowie, zwłaszcza męski Jake, towarzysząca im nieczysta przeszłość, której kolejne elementy w końcu wychodzą na światło dzienne. Całość wzbogaca przyjemny i poprawny styl autorki, która nie ukwieca, ale i nie razi trywialnością słowa. Fajna, lekka i nieobciążająca historia akurat na chłodne dni, kiedy potrzebujemy rozgrzania. „Mój obrońca” to podpalająca nasz lont zapalniczka, po której ogień nie pozostaje zbyt długo, choć w danym momencie płonie intensywnie i mocno.
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

porozmawiajmy-o-ksiazkach.blogspot.com

Ocena:
Autor:
Data:
To było moje pierwsze spotkanie z twórczością Malpas, chociaż jej poprzednie serie kojarzę. "Mój obrońca" zainteresował mnie hipnotyzującą okładką i opisem, który obiecywał naprawdę smakowitą lekturę.
Już od początku nastawiłam się do tej historii bardzo pozytywnie, bo autorka postawiła na typ narracji, który uwielbiam najbardziej: pierwszoosobowa i do tego opowiedziana z perspektyw zarówno Camille, jak i Jake'a. To ogromny plus ...
Autorka wprowadza czytelnika w świat bogactwa i sławy, gdzie każdy ruch znanych ludzi śledzony jest przez błyski fleszy, a pod pozorem idealnego życia kryją się problemy z używkami i przygodnym seksem. Dobrze zarysowany świat to kolejny atut "Mojego obrońcy".
Bardzo spodobało mi się to, że Jodi Ellen Malpas nie pozwoliła bohaterom rzucić się na siebie przy pierwszym spotkaniu. To było namiętne i stopniowe budowanie bliskości, które niejednokrotnie przyprawiło mnie o gorący rumieniec na twarzy.
Bohaterowie pozwolili mi się poznać zarówno z tych dobrych, jak i złych stron. Camille generalnie rzecz biorąc zrobiła na mnie pozytywne wrażenie, aczkolwiek czasem miałam ochotę złapać ją za ramiona i potrząsnąć. Nie zawsze była spójna, co także rzuciło mi się w oczy dość wyraźnie. Z kolei Jake, jak na ekskomandosa przystało, był mężczyzną ociekającym testosteronem i bardzo narwanym. Miałam wrażenie, jak gdyby w jego słowniku w ogóle nie figurowało pojęcie "strachu". Na szczęście okazało się, że... do czasu. Jego męskość i niemal szalona odwaga skojarzyły mi się z pewnym uwielbianym przeze mnie aktorem filmów akcji - niesamowitym Jasonem Stathamem.
Pomiędzy rodzącym się uczuciem, namiętnością i poczuciem obowiązku autorka znalazła miejsce, żeby wpleść umiejętnie akcję, poruszyć tematykę szantażu i uprowadzeń, a także skonfrontować w powieści szeroką gamę niebezpieczeństw i problemów, jakie niosą ze sobą zbyt agresywnie prowadzone interesy. Jeśli dołączyć do tego niewątpliwie interesującą, ale także łamiącą serce przeszłość Jake'a, to mamy historię, która zasługuje na uwagę i uznanie!
To naprawdę wielowymiarowa i wielowątkowa historia, która funduje skoki adrenaliny i łzy wzruszenia. Mnogość relacji międzyludzkich, a także nauka o naprawianiu błędów i walce o lepsze jutro niewątpliwie podnosi wartość historii Camille i Jake'a.
Nie jest to powieść idealna, bo w kilku momentach miałam wrażenie, że określenia używane przez bohaterów w określonych sytuacjach były lekko niesmaczne, lecz poza tymi drobnymi niuansami przyznaję szczerze, że "Mój obrońca" zapewnił mi wiele emocji i naprawdę zdobył moje serce. Z pewnością nie żałuję lektury tej powieści. Co więcej, uważam, że Jake bez trudu zdobędzie Wasze serca! Dajcie mu tylko na to szansę i sięgnijcie po tę powieść. To "Bodyguard" w dobrym książkowym wydaniu.
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena

Zostaną nagrodzone najciekawsze wypowiedzi świąteczne w formie polecenia książki na prezent połączonego ze wspomnieniem świąt dzieciństwa, refleksją, dedykacją.