Koszyk 0
Opis:
Najnowszy thriller prawniczy z klasycznym Grishamowskim bohaterem... tylko znacznie młodszym Milion pierwszego nakładu w USA. Jego rodzice są prawnikami. Przyjaciele rodziców są prawnikami. Jego przyjaciele są prawnikami. Jego pies wabi się Sędzia, a on marzy, żeby zostać prawnikiem. Jego marzenie spełni się szybciej niż to możliwe. Theodore Boone zostanie wciągnięty w sam środek sensacyjnego procesu o zabójstwo. Bezwzględny morderca jest o włos od wymknięcia się sprawiedliwości ... i tylko Theo może sprawić, by prawo zwyciężyło. Theo Boone jest jak Mitch McDeere z Firmy. Równie przenikliwy, dociekliwy, o niezłomnych zasadach, choćby miał za nie drogo zapłacić. Tyle że znacznie młodszy, a za to jeszcze bardziej entuzjastyczny. I jak Mitch znajdzie się w sytuacji pozornie bez wyjścia. To klasyczny Grisham: zbrodnia doskonała, anonimowy świadek, który nie może wyjść z ukrycia, i prawnik doskonały. Grisham jak zwykle tworzy fascynującego bohatera i ekscytującą intrygę, ale i pokazuje prawo od kuchni - obraz sądu i systemu w sposób pasjonujący i przystępny. Genialny młody pasjonat zafascynuje nie tylko młodych czytelników, ale także ich rodziców i dziadków Czytaj dalej >> << Zwiń
 • Amber
 • miękka
Mniej Więcej
 • John Grisham
 • 2010
 • 1
 • 240
 • 205
 • 130
 • 97883-241-39828?, 97883-2413-7794, 9788324139828 ?
 • 9788324137794, 9788324139828, 9788324139828 ?
 • Z9019

Recenzje czytelników

Książka warta przeczytania.

Ocena:
Autor:
Data:
John Grisham znany jest miłośnikom literatury jako mistrz thrillerów prawniczych. Ta jednak książka wyróżnia się szczególnie na tle jego innych dzieł, gdyż tym razem w roli głównego bohatera Grisham obsadził trzynastoletniego chłopca obeznanego z zawiłościami prawa z tej racji, że jego rodzice i wujek są prawnikami.

Książka jest ciekawa i warta przeczytania, choć bardziej przenikliwy czytelnik już na początku domyśli się jakie będzie rozwiązanie całej opisanej w niej historii ... Mimo wszystko jednak warto sięgnąć po ten thriller. Jego lektura nie powinna zająć czytelnikowi dłużej niż jeden wieczór, a każda godzina spędzona z Grishamem będzie dla miłośnika jego thrillerów prawdziwą przyjemnością.

Gorąco polecam!
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Lekka, łatwa i niedokończona

Ocena:
Autor:
Data:
Książka jest lekka, łatwa i przyjemna.
Akcja jest w pełni przewidywalna i niczym nie zaskakuje czytelnika.
Po ostatnim akapicie ma się wrażenie, że książka albo jest niedokończona albo jest początkiem jakiejś serii której bohaterem będzie Theo.
Podsumowując, książka idealnie nadaje się na drogę do pracy lub szkoły - zbyt dużo czasu nie zajmie.
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena