Wirtualny doradca
facebook
promocje
 

Mitologia Bogowie, herosi i stwory starożytnej Grecji

51,80 zł

59,90 zł

Oszczędzasz: 8,10 zł
(14%)

Chwilowo niedostępne

Kolejna z serii tajemniczych, dawnych ksiąg, które zrządzeniem losu zachowały się do naszych czasów i obecnie zostały wydane z największą dbałością o wierność oryginałowi. Tym razem to XIX-wieczny skrypt studencki, zawierający na marginesach intrygujące zapiski podróżnika, który zaginął w niejasnych okolicznościach. Księga odsłania przed nami świat greckich bogów i ich sekrety, przygody dzielnych herosów i ich waleczne czyny, a także całe bogactwo wierzeń i obrzędów starożytnych Greków. Być może wytrwały czytelnik znajdzie wyjście z kreteńskiego labiryntu, zagra w Tartarosa lub poradzi się delfickiej wyroczni. A może podążając śladem notatek podróżnika, zdoła wyjaśnić tajemnicę jego

zniknięcia.

Fantastycznymi dodatkami są przeróżne klapki, koperty z listami, karty do gry w tarta rosa, a nawet prawdziwe pióro ukryte w tylnej okładce.

Pokaż więcej >

Informacje dodatkowe

Tytuł Mitologia Bogowie, herosi i stwory starożytnej Grecji
Wydawnictwo Debit
Oprawa twarda
Rok wydania 2008
Liczba stron 24
Długość [mm] 307
Szerokość [mm] 260
ISBN 9788371675959
EAN 9788371675959
Indeks W6532

Słowa kluczowe

Użyj spacji aby rozdzielić słowa, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy. więcej »

Oceniasz: Mitologia Bogowie, herosi i stwory starożytnej Grecji