Koszyk 0
Opis:
Sonea jest przerażona, kiedy jej syn, który właśnie ukończył studia, postanawia dołączyć do grupy Ambasadorów Gildii, wybierających się do Sachaki. Kiedy nadchodzi wiadomość, że zaginął, Sonea chce koniecznie ruszyć na poszukiwania, ale nie może opuścić miasta, nie łamiąc prawa zabraniającego czarnym magom opuszczania Imardinu. Kiedy pojawia się u niej Cery, prosząc o pomoc, ponieważ większość jego rodziny została zamordowana, Sonea dowiaduje się ... że w półświatku od lat toczy się śmiertelna wojna między Złodziejami. Podejrzane przypadki śmierci sprawiają, że Gildia zaczyna się martwić, czy przypadkiem nie ma do czynienia z dzikimi magami. Czytaj dalej >> << Zwiń
Mniej Więcej
  • Trudi Canavan
  • 2010
  • 1
  • 576
  • 195
  • 124
  • 97883-6217-0012
  • 9788362170012
  • Z2484

Recenzje czytelników

Dla fanów trylogii

Ocena:
Autor:
Data:
Znowu spotykamy się z historią autorstwa Trudi Canavan, która jest kontynuacją „Trylogii Czarnego Maga” i rozpoczyna nową „Trylogię Zdrajcy”. Lorkin jest synem Sonei i Akkarina. Jest już dorosły i, pomimo ostrzeżeń i zakazów matki, postanawia wyjechać z ambasadorem Gildii do Sachaki, aby pomóc mu w badaniach dotyczących historii Gildii i Kyralii.
Tak jak inne pozycje tej autorki książka jest miła, lekka i przyjemna, a opowiadana historia absorbująca ... Jednak czytając „ Misję ambasadora” miałam wrażenie jakby książka była pisana „na siłę”. Nie ma w niej nic nowego i świeżego. Fabuła jest tak przewidywalna, iż czasami zdawało mi się, że mam zdolność jasnowidzenia.
Lecz jeśli ktoś, tak jak ja, jest fanem „Trylogii Czarnego Maga” i jest ciekawy dalszych losów tamtejszych bohaterów, to nie powinien zrażać się tym co napisałam, tylko wziąć książkę do ręki i cieszyć się z kontynuacji historii.
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Misja Abasadora

Ocena:
Autor:
Data:
Mija kilkadziesiąt lat i znowu naszych bohaterów spotykają nowe losy. Poznajaem syna Sonei i Akkarina i jego losu. Fabuła książki jest zarówno jak i dla młodzieży i starszych osób. Ja Trudy lubię za styl pisania i wielowątkowość książki.
Porównując do poprzedniej części akacji szybciej wchodzi w fabule książki przez co łatwiej się przyjemniej się czyta. Wielowątkowość fabuły jest wielkim plusem. Jak najbardziej polecam do przeczytania.
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena