Koszyk 0
Opis:
Josh, Andre i Suzy przemierzają niedostępny dla innych graczy świat Minecrafta, zamieszkanyy przez inteligentne, samodzielnie rozwijające się moby. Poszukują Herobrine’a, który przebywa tam już od ponad stu lat (czasu gry) i w każdej chwili może przejąć kontrolę nad całym Internetem. Udaje im się ustalić miejsce jego pobytu, ale wtedy cała trójka zaczyna mieć naprawdę poważne kł ... opoty... Dzięki ogromnemu sukcesowi powieści Herobrine powstaje oraz żądaniom czytelników, pragnących wiedzieć, jak akcja potoczy się dalej, Przygody w świecie Minecrafta rozrosły się w serię książek. Każda z nich jest odcinkiem większej większej historii. Czy trójce dziesięciolatków uda się powstrzymać Herobrine’a przed podbojem świata Minecrafta? Czy ludzkość stanie przed zagrożeniem ze strony jednego z najpotężniejszych bossów gier wideo, jacy kiedykolwiek zostali stworzeni? Czytaj dalej >> << Zwiń
Mniej Więcej
  • S.D. Stuart
  • 2014
  • 1
  • 84
  • 202
  • 126
  • 9788321348827
  • 9788321348827
  • ZCFAP
  • 10-13 lat

Recenzje czytelników

Przygody w świecie Minecrafta Tom II: Portal

Ocena:
Autor:
Data:
Przygoda w świecie Minecrafta trwa dalej! Tym razem dołącza do nas nowi bohaterowie i czekają nas jeszcze groźniejsze wyzwania, tym bardziej, że stawką nie jest już wyłącznie życie brata, a losy całej ludzkości! Zapraszamy do lektury recenzji drugiego tomu zatytułowanego "Portal".

Historia kontynuowana jest dokładnie z tego samego miejsca, w którym zakończył się pierwszy tom serii. Josh został uwięziony w świecie Mincerafta, a Herobrine przejął jego ciało ... Twórca gry Notch próbuje pomóc chłopcu i postanawia zniszczyć Herobrine, który pozostawiony na wolności zagraża całej ludzkości. Został przecież stworzony jako najpotężniejszy boss w grze i walka leży w jego naturze. Tymczasem sztuczna inteligencja próbuje poradzić sobie z nowym ciałem i nową, jakże odmienną od świata Minecrafta rzeczywistością.

Jakościowo tomik nie różni się od tego, co prezentowała sobą pierwsza część serii. Niewielka objętościowo książeczka przypomina odcinek serialu. Akcja pędzi do przodu i urywa się w najbardziej emocjonującym momencie, zachęcając czytelnika do kontynuowania wspólnej przygody w kolejnej książce. Do zmian można zaliczyć dwójkę nowych bohaterów, którzy będą, wraz z poznanym już rodzeństwem, grali pierwsze skrzypce. Pierwszym z nich jest wspomniany na początku Notch, dręczony wyrzutami sumienia i czując się odpowiedzialny za zagrożenie, jakie ściągnął nie tylko na chłopców, ale i cały świat, skorzysta ze wszystkich możliwych środków, by naprawić błąd, jakim było stworzenie Herobrine. Drugą postacią będzie zaś Suzy, koleżanka ze szkoły, w której uczą się Josh i Andre. Jak szybko się okaże jej pomoc będzie nieoceniona, choćby ze względu na fakt, iż jest dużo lepszym graczem niż chłopcy.

Jeżeli podobało się Wam "Herobrine powstaje" z pewnością nie będziecie zawiedzeni sięgając po jego kontynuację. Książka trzyma poziom swojej poprzedniczki oferując nam coraz to nowsze przygody i stawiając przed bohaterami kolejne wyzwania, czytelnikowi zaś pozwala zagłębić się w świat znany z gry Minecraft.

Ocena: 7/10
Andromeda
Za egzemplarz recenzencki serdecznie dziękuję wydawnictwu Arkady.


Po więcej recenzji zapraszamy na blog KZTK:
http://koszztk.blogspot.com/
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena