Koszyk 0
Opis:
Josh, Andre i Suzy przemierzają niedostępny dla innych graczy świat Minecrafta, zamieszkanyy przez inteligentne, samodzielnie rozwijające się moby. Poszukują Herobrine’a, który przebywa tam już od ponad stu lat (czasu gry) i w każdej chwili może przejąć kontrolę nad całym Internetem. Udaje im się ustalić miejsce jego pobytu, ale wtedy cała trójka zaczyna mieć naprawdę poważne kł ... opoty... Dzięki ogromnemu sukcesowi powieści Herobrine powstaje oraz żądaniom czytelników, pragnących wiedzieć, jak akcja potoczy się dalej, Przygody w świecie Minecrafta rozrosły się w serię książek. Każda z nich jest odcinkiem większej większej historii. Czy trójce dziesięciolatków uda się powstrzymać Herobrine’a przed podbojem świata Minecrafta? Czy ludzkość stanie przed zagrożeniem ze strony jednego z najpotężniejszych bossów gier wideo, jacy kiedykolwiek zostali stworzeni? Czytaj dalej >> << Zwiń
 • Arkady
 • miękka
Mniej Więcej
 • S.D. Stuart
 • 2014
 • 1
 • 82
 • 202
 • 127
 • *, 9788321349152
 • 9788321348902, 9788321349152
 • ZCFAT
 • 7-10 lat, 10-13 lat

Recenzje czytelników

Przygody w świecie Minecrafta Tom V: Mroczna świątynia

Ocena:
Autor:
Data:
Zapraszamy do lektury piątego już tomu serii w świecie Minecrafta. Wraz z trójką bohaterów przyjdzie nam zagłębić się do tytułowej mrocznej świątyni.

Poprzedni tom skończył się nader dramatycznie, Suzy została porwana i wpadła w ręce Herobrine. Josh i Andre nieświadomi, co spotkało ich przyjaciółkę wyruszają w drogę do miejsca, które okoliczni mieszkańcy wolą omijać szerokim łukiem - otoczonej lawą mrocznej świątyni. Mają nadzieję, że to właśnie tam odnajdą dziewczynę ... Ich ścieżki ponownie krzyżują się z Larrisą, która również wyrusza do tego zakazanego miejsca. Jak się okaże z pozoru prosta wieśniaczka skrywa w sobie wiele tajemnic i stanie się nieocenioną towarzyszką w nowej przygodzie.

Tomik ten zaskoczył mnie nie tylko wyjątkowo ciekawą historią, pełną zwrotów akcji i niespodziewanych odkryć, ale także przemyśleniami bohaterów na temat świata, w którym się znaleźli. Josh mocno przeżywa obietnicę, jaką złożył creeperom, które uczyniły go swoim przywódcą pod koniec trzeciego tomu serii. Martwi się co stanie się z tym miejscem, jeżeli nie uda mu się jej spełnić. Andre tymczasem nie potrafi zrozumieć rozterek brata. Nie postrzega tego świata ani przebywających w nim istot jako prawdziwych. Widzi w nich jedynie programy, podczas gdy Josh zaczyna wątpić, że takie postrzeganie stworzonego przez Notcha świata jest właściwe. Granica między prawdziwym światem a wirtualną rzeczywistością zaciera się coraz bardziej i dla bohaterów nadchodzi czas podjęcia trudnych decyzji.

Czytelnik ma także w końcu lepiej poznać tajemniczego Herobrine. Czy rzeczywiście jest on taki zły jakim przedstawia go Notch? I jaki jest tak naprawdę jego cel? Pytań rodzi się coraz więcej, a fabuła staje się coraz bardziej zawiła.

Jak dla mnie "Mroczna świątynia" jest najciekawszym z dotychczasowym tomów "Przygód w świecie Mincerafta". Duży udział ma w tym Herobrine, który jest z pewnością najbardziej interesującą postacią serii. Zapraszam do kontynuowania wspólnej przygody z trójką młodych bohaterów w kolejnych tomach.

Ocena: 8/10
Andromeda
Za egzemplarz recenzencki serdecznie dziękuję wydawnictwu Arkady.


Po więcej recenzji zapraszamy na blog KZTK:
http://koszztk.blogspot.com/
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena