Koszyk 0
Opis:
Mindfulness to metoda treningu umysłowego, dzięki której zrozumiesz, że dobre samopoczucie i życie w harmonii ze sobą samym wpływa na każde działanie i dodaje odwagi w radzeniu sobie z codziennymi przeciwnościami. Poznaj sprawdzony ośmiotygodniowy program, nawiązujący do terapii poznawczej opartej na uważności (MBCT), wykorzystywanej z sukcesami m.in. w leczeniu depresji. Odzyskaj radość życia i naucz się, jak radzić sobie w walce ze stresem oraz rozdrażnieniem ... w dobie codziennego zabiegania i chronicznego braku czasu. Doskonałym uzupełnieniem książki jest płyta z medytacjami, dzięki którym zaczniesz świadomie doświadczać chwili obecnej i docenisz „tu i teraz”. „Pragniesz żyć pełniej i szczęśliwiej? Zdecydowanie polecam przystępne metody, które znajdziesz w książce Mindfulness. Trening uważności”. – Daniel Goleman, autor bestsellera Inteligencja emocjonalna „Spokój w świecie zewnętrznym jest możliwy pod warunkiem, że odczuwamy spokój wewnętrzny. Książka Marka Williamsa i Danny’ego Penmana pozwala ten stan osiągnąć”. – Goldie Hawn, amerykańska aktorka „Książka godna polecenia. Przedstawia praktykę uważności, dzięki której możemy doświadczać pełni życia, tu i teraz”. – Dagmara Gmitrzak, trenerka rozwoju osobistego, terapeutka, socjolog, autorka książek Książka znajduje się na liście bestsellerów w internetowej księgarni Amazon Zobacz: http://www.amazon.co.uk/The-Chimp-Paradox-Management-Confidence/dp/009193558X Informacje o autorach: MARK WILLIAMS – profesor psychologii klinicznej na Uniwersytecie Oksfordzkim, dyrektor Oxford Mindfulness Centre. Jeden z twórców terapii poznawczej opartej na uważności (MBCT). DANNY PENMAN – doktor biochemii, dziennikarz „Daily Mail”, współpracujący również z „The Independent” oraz telewizją BBC. Współautor i autor poradników poświęconych zagadnieniu mindfulness. Czytaj dalej >> << Zwiń
Mniej Więcej
  • Mark Williams, Danny Penman
  • 2014
  • 0
  • 214
  • 235
  • 164
  • *, 97883-77884157
  • 9788377884157
  • ZBN7E

Recenzje czytelników

Odzyskaj spokój i skupienie

Ocena:
Autor:
Data:
Bardzo dobra książka. Uświadamia i pokazuje automatyzmy jakimi się posługujemy w codziennym życiu i skutecznie pomaga zwolnić tempo i zastanowić się nad sobą, nad tym co jest tu i teraz. Po lekturze poczułam się spokojniejsza i bardziej świadoma swoich działań. Potrafię również stosować pokazane techniki, aby przywrócić równowagę i szczęście. Dołączona płyta z medytacjami pomaga praktykować uważność na co dzień. Polecam!
Czy ta recenzja była przydatna?

Chwila uważnego oddechu

Ocena:
Autor:
Data:
Lekka, przyjemna, praktyczna książka dla każdego, kto ma otwarty umysł. Nieustannie oddychamy, nawet nie zwracamy na to uwagi, pędzimy przez życie, przyspieszamy, oddech nadal jest. Jednak warto w tym wirującym świecie, gdzie gonimy do kolejnego celu, zatrzymać się na chwilę, spojrzeć na swój oddech, świadomie! Czas wakacji, to czas na relaks, na regenerację, na większe skupienie na sobie. Dbamy o ciało, zdrowo się odżywiamy, jesteśmy aktywni fizycznie - nasz umysł też potrzebuje uwagi ... Uwagi poprzez ciało - skupmy się na chwilę na ciele, na oddechu, na myślach, na emocjach - banalne? Warto sprawdzić, co ciekawego każdy element ciała ma nam do powiedzenia - może nas zaskoczyć.
Trening uważności, to praktyczna książka, którą zabierzemy wszędzie, ćwiczenia wykonamy wszędzie, a efekt zostanie na długo. Świadomość ciała i umysłu.
Sprawdzone - polecam.

Weronika
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena