Koszyk 0
Opis:
Książeczki zawierają realistyczne, a przy tym ciepłe, "miękkie" ilustracje przedstawiające gatunki zwierząt w ich środowisku. Każda ilustracja przedstawia przedstawicieli jednego gatunku (czasami dwóch) i jest podpisana nazwą danego zwierzęcia. Idealna propozycja dla maleńkiego dziecka poznającego świat - ilustracje wiernie odzwierciedlają naturę, nie są przeładowane, prowokują do zadawania pytań: "co to?", "jak mówi"? (pies, kot itp.). Trochę starsze dzieci zainteresuje ... jak i gdzie żyją zwierzęta, co jedzą, dlaczego je hodujemy... Książki są dostosowane do najmłodszego wieku - wykonane z twardego, grubego kartonu powleczonego folią, dzięki czemu nie ulegną szybkiemu zniszczeniu w rączkach małych dzieci. Czytaj dalej >> << Zwiń
Mniej Więcej
  • Philippe Salembier
  • 2012
  • 14
  • 145
  • 145
  • Moje zwierzątka
  • 978-83-7568-820-7
  • 9788375688207
  • ZAHYC
  • 1-3 lata, 4-6 lat

Recenzje czytelników

Mięciutcy przyjaciele

Ocena:
Autor:
Data:
Któż z nas nie chciałby mieć mięciutkich przyjaciół? Dzięki publikacji o takim tytule może stać się to w jakiś sposób możliwe.

Książeczka przedstawia następujące gatunki zwierząt: mysz, wiewiórkę, psa, rudzika, krowę, kaczkę i kaczęta, łabędzia, sarnę i jelonki, zająca, psa, zebry, delfiny, pingwiny, tygrysa. Są więc w tej pozycji zwierzęta lądowe, wodne, takie, które możemy zobaczyć na żywo lub tylko w telewizji.

Publikacja jest w całości kartonowa ... ma zaokrąglone rogi oraz miłe dla oka obrazki. Ilustracje są kolorowe, naturalne, bardzo barwne,. Zwierzęta w publikacji przypominają te naprawdę żyjące obok nas. Uważam, ze to duży atut, iż zostały odwzorowane tak dokładnie. Książeczki kartonowe są przeznaczone dla noworodków i kilkuletnich dzieci, myślę więc, że w tej grupie docelowej będą się cieszyć bardzo dużym zainteresowaniem.

,,Mięciutcy przyjaciele" to kolejna kartonowa książeczka w mojej domowej biblioteczce. Uważam, że tego typu publikacji nigdy dość, tym bardziej, że te wydawnictwa Siedmioróg są naprawdę bardzo starannie wykonane, a w dodatku w przystępnej cenie.

Moja ocena: 5/6
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena