Koszyk 0
Opis:
Ksiądz położył na chwilę swoją dłoń na nieruchomej ręce Tadeusza, tę, która nie raz dotykała dłoni Jana Pawła II. Wpatrzone w marmurową lśniąca płytę gronu oczy mężczyzny były pełne blasku. Niemal niezauważalnie poruszał ustami, szepcąc słowa, które słyszał tylko papież Jan Paweł II. Słowa noszone długo w sercu dziś ... materializowały się w nadprzyrodzonej rzeczywistości, w której nie ma choroby ani umierania, cierpienia ani niesprawiedliwości, ludzi porzuconych i braku miłości - w świecie, w którym Jan Paweł II żyje. Czytaj dalej >> << Zwiń
Mniej Więcej
  • Elżbieta Ruman
  • 2015
  • 256
  • 195
  • 124
  • 9788378235323
  • 9788378235323
  • ZCMDU

Recenzje czytelników

dla fanów programu

Ocena:
Autor:
Data:
Sam pomysł na publikację tej książki uważam za trafiony. Jest doskonałym uzupełnieniem programu, który można oglądnąć w telewizji. Wydaje mi się, że troszkę zabrakło jej dopracowania. Wolałabym żeby poszczególne wątki były opisane w ciągłości, od początku do końca, a nie rozciągnięte na kilka przeplatających się rozdziałów. Nie zawsze dobrze się to komponowało, a czasem przynosiło zagubienie. Nie mniej jednak, dość pozytywnie ją oceniam i nie żałuję czasu, który na nią poświęciłam.

" ... Miasto marzeń" to publikacja skierowana do określonego czytelnika. Dobrze przyjmą ją fani programu "My, Wy, Oni", ludzie wierzący, szukający konkretnej ścieżki życiowej i gotowych przepisów na szczęście.

więcej na: http://aleksandrowemysli.blogspot.com/2015/10/miasto-marzen-elzbieta-ruman.html
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Świetna, lekka, zaskakująca

Ocena:
Autor:
Data:
Kupiłem książkę z ciekawości, ponieważ na okładce pojawiła się Pani Małgosia Kożuchowska. Po przeczytaniu jestem pozytywnie zaskoczony, świetna historia, wciągająca. Polecam wszystkim :)
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena