Koszyk 0
Opis:
Co sprawia, że mężczyzna się zakochuje? Co tak naprawdę popycha go do zdrady? Czego oczekuje w sypialni? Co jest nie tak, kiedy mówi, że "wszystko w porządku"? Co powoduje, że woli się rozstać? Na stronach Mężczyzn, miłości i seksu znajdziesz niebanalne i często zaskakujące odpowiedzi na te i wiele innych ważnych pytań dotyczących wspólnego życia. Opierając się na wynikach badań oraz szczerych rozmowach z setkami ochotników obu płci, autor stworzył z myślą o kobietach wspaniały ... pełen humoru poradnik, który odziera stworzenie zwane mężczyzną z tajemnic i szczegółowo wyjaśnia jego zachowanie, sposób myślenia i potrzeby w związku. Ta zabawna i wnikliwa książka dotyka wszystkich etapów znajomości oraz wszelkie trudności związane z dzieleniem życia z inną osobą. Poza tym udziela krótkich, ale cennych rad zebranych w kategorie: "Jak rozmawiać z mężczyzną", "Męskość okiełznana", "Mężczyzna bez tajemnic" i "Męskie dziwactwa". Czytaj dalej >> << Zwiń
 • Rebis
 • miękka
Mniej Więcej
 • David Zinczenko, Ted Spiker
 • 2011
 • 1
 • 244
 • 225
 • 150
 • 978-83-7510-6-961
 • 9788375106961
 • ZA3QU

Recenzje czytelników

Mężczyźni, miłość i seks

Ocena:
Autor:
Data:
Autorem książki jest redaktor naczelny amerykańskiej edycji „Men’s Health”. Opierając się na wnikliwych badaniach zarówno kobiet jak i mężczyzn pomaga nam – kobietom zrozumieć samczy umysł.
Książka składa się 25 rozdziałów. Każdy rozpoczyna się pytaniem ankietowym wraz z odpowiedziami. Pomocne są rady: jak się powinno rozmawiać z mężczyzną np.” POWIEDZ: Hej, będę sobie depilowała dzisiaj nogi. Przejechać ci przy okazji ramiona? ZAMIAST: Nie mogę patrzyć na twoje kłaki na ramionach ... PONIEWAŻ: Jeśli rozegrasz to tak, jakby to nie był żaden kłopot bardzo chętnie da się upiększyć”. W książce znajdują się również męskie dziwactwa oraz zagadki samczego umysłu. Rozdział kończy się krótkim podsumowaniem treści zawartych w nim pt. męskość okiełznana.
Zinczenko opisuje zachowania mężczyzn od pierwszego spotkania z kobietą, na każdym etapie zalotów aż do nieuniknionego wniosku: sukcesu bądź rozpadu. Książka pomaga zdobyć informacje odnośnie tego co oczekuje od nas facet, co się dzieje w męskim umyśle i jak kobiety mogą wykorzystać wiedzę na swoją korzyść.

Bardzo fajnie się czyta, zabawna chociaż wydaje mi się że autor próbuje wybielić zachowania mężczyzn ponieważ nie ma w niej praktycznie nic na ich niekorzyść. W skrócie: Przebyłam interesującą drogę po męskim umyśle. POLECAM.
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena