Koszyk 0
Opis:
"Memo dźwiękowe"- to gra dydaktyczna, rozwijająca pamięć słuchową i koordynację wzrokowo-słuchowo-ruchową.Gra polega na rozpoznawaniu tych samych dzięków.
Mniej Więcej
  • 245
  • 254
  • 5906018003642
  • ZAEUW
  • 4-6 lat, 7-10 lat
  • wszystkich

Recenzje czytelników

Doskonała, estetyczna i pożyteczna ;-)

Ocena:
Autor:
Data:
Zauważyłam, że gra, która nie jest tylko grą ale i także DOSKONAŁYM narzędziem w ręku rodzica, pedagoga i każdego dorosłego; którego obchodzi rozwój dziecka; nie ma jeszcze żadnej recenzji ani komentarza, który polecałby zakup tego produktu. Grę tę poznałam na studiach i do dnia dzisiejszego jestem nią zachwycona! Na rynku możemy spotkać teraz wiele gier rozwijających logiczne myślenia naszego dziecka, a co z tak ważnym słuchem? Memo dźwiękowe umożliwi rozwój słuchu ... jest także wspaniałym ćwiczeniem na koncentrację uwagi, dziecko w trakcie zabawy musi się wyciszyć i dokładnie wsłuchać w dźwięki, aby mogło rozpoznać parę identycznych dźwięków. Gra ta może także pomóc pedagogom, zauważyć pewne nieprawidłowości w rozwoju słuchu u dzieci, co zaowocuje szybszym podjęciem odpowiednich kroków w celu pomocy dziecku w tej kwestii. Do gry dołączona jest plansza, jednak nie ograniczajmy naszej wyobraźni i kreatywności instrukcją obsługi! Klocki dźwiękowe mogą być wykorzystane w różnoraki sposób, spróbujcie samodzielnie stworzyć zabawy, gry, w których wykorzystacie te wspaniałe klocki (nie zapominajcie o pomysłach dzieci, bo to właśnie dzieci mają najlepsze pomysły). Ponadto uważam, że jest to rewelacyjny prezent z okazji zbliżającego się Mikołaja ;) Przyjemne z pożytecznym! Bardzo, ale to bardzo polecam ten produkt!
PS. Chciałam jeszcze wspomnieć o estetycznym i porządnym wykonaniu tej gry, z całą pewnością będzie ona służyć Wam i Waszym dzieciom przez długie lata.
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Polecam

Ocena:
Autor:
Data:
Jako studentka psychologii gorąco polecam grę, dla wszystkich chcących pracować z dziećmi. Nie tylko pozwala sprawdzić umiejętności dzieci, stymuluje rozwój zmysłowy oraz poznawczy, ale również cieszy się dużym zainteresowaniem wśród dzieciaków. Jest atrakcyjna ze względu na prostotę i odmienność w stosunku do proponowanych na rynku migocących i grających zabawek, które czesto bombardują dzieci mnogością funkcji i bodźców.

Pozdrawiam
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena