Koszyk 0
Opis:
Aleksandra, edytorka w wydawnictwie, pod wpływem trudnych przeżyć i rozczarowań postanawia diametralnie zmienić swoje życie i wyjechać na drugi kraniec świata. Ponieważ uczyła się hiszpańskiego i zaprzyjaźniła się ze swoją nauczycielką, wybrała Meksyk. Liczyła, że kraj o zupełnie innej mentalności i latynoska otwartość pomogą odmienić jej życie. Miała nadzieję, że podczas półrocznego stażu zdobędzie nie tylko doświadczenie zawodowe, ale także nabierze dystansu do codzienności ... którą za sobą zostawiła. Czy nowa rzeczywistość potwierdzi jej wyobrażenia i spełni oczekiwania? Czy jej serce otworzy się na prawdziwą, gorącą, meksykańską miłość? Czytaj dalej >> << Zwiń
  • Prozami
  • miękka
Mniej Więcej
  • Karolina Pastuszak
  • 2013
  • 270
  • 195
  • 125
  • 978-83-63742-01-0
  • 9788363742010
  • ZAU86

Recenzje czytelników

Bardzo wciągająca

Ocena:
Autor:
Data:
Przeczytałam "Meksykańską miłość" i jestem pozytywnie zaskoczona. Nie tylko ciekawa fabuła, ale również język ubrany w proste słowa, choć z barwną poetycką otoczką, ściągający na siebie uwagę czytelnika. Niebanalne wątki, zaskakujący rozwój wydarzeń i trzymająca w napięciu atmosfera. Ponadto barwne opisy Meksyku, życia ludzi, ukazanie bogatej dzielnicy w kontraście z prawdziwą duszą Meksyku : wesołymi ludźmi śpiewającymi na ulicy.
Mnóstwo kontrowersji, niewyjaśnionych spraw ... komplikacje jak w telenoweli. Nie jest to typowa banalna opowieść o dziewczynie, która wyjechała daleko, by się ustatkować i zmądrzeć, a także znaleźć miłość, ale pięknie opowiedziana historia o życiu, które każdego z nas zaskakuje, ukazuje, że powinniśmy być przygotowani na wszystko, a miłość nie zawsze jedno ma imię.
Polecam, nie tylko dla tych, którzy lubią Meksyk i historię o miłości, ale także dla tych, którzy chcą oderwać się od codzienności i wyruszyć w ciekawą podróż. :-)
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena