Koszyk 0
Opis:
Karty obrazkowe Matematyka w zagadkach:* uczą matematyki poprzez zabawę* rozwijają spostrzegawczość i pamięć wzrokową* rozwijają logiczne myślenie* poszerzają wiedzę ogólną dzieckaKolorowe karty z zagadkamiZestaw dwustronnych kart obrazkowych został specjalnie opracowany dla dzieci od 6 roku życia. Na awersie znajdują się dwie ilustrowane zagadki, a na rewersie – odpowiedzi do nich. Umoż ... liwia to natychmiastowe sprawdzenie prawidłowego rozwiązania samodzielnie przez dziecko. Karty nie tylko uczą matematyki, lecz także ćwiczą spostrzegawczość i pamięć wzrokową oraz rozwijają logiczne myślenie. Świetnie sprawdzą się w domu, w przedszkolu czy szkole. Można zabrać je na spacer lub w podróż – są doskonałym sposobem na naukę i ćwiczenie zadań matematycznych w każdej wolnej chwili!112 ciekawych i różnorodnych zagadekZagadki to bardzo skuteczna forma nauki, ponieważ wzbudzają ciekawość, a ich rozwiązywanie sprawia najmłodszym przyjemność. Dzięki nim dzieci nie tylko ćwiczą i utrwalają podstawowe działania matematyczne, lecz także poszerzają wiedzę o świecie. Urozmaicone zadania sprawiają, że dzieci świetnie się bawią, a zabawne ilustracje pomagają im lepiej zrozumieć i zapamiętać reguły matematyczne. Czytaj dalej >> << Zwiń
Mniej Więcej
  • 2012
  • 0
  • 165
  • 75
  • *, 97883-7788-1293
  • 9788377881293
  • ZAOT1
  • 7-10 lat
  • wszystkich

Recenzje czytelników

Super :)

Ocena:
Moim zdaniem zadania te są bardzo ciekawe i różnorodne. Dotyczą bardzo wielu zagadnień z dziedziny matematyki.
Znajdziemy tutaj mnóstwo liczenia, ale nie tylko. Myślę, że zadania te nie są ani odrobinę nudne. Tak jak wspominałam są one bardzo różnorodne, a dzięki temu o wiele bardziej ciekawe. Wesołe ilustracje na pewno dodają książeczce dodatkowej atrakcyjności. Wszystko takie kolorowe, ładne, śmieszne... Aż chce się je przeglądać :)

Jest to taka nauka przez zabawę ... Dzięki tym zagadkom dziecko na pewno polubi matematykę, a liczenie nie będzie już ani nudne, ani straszne :)

Mimo, że karty te przeznaczone są dla dzieci powyżej szóstego roku życia to my z moim 4-latkiem już teraz chętnie zaglądamy do tych łamigłówek. Nikodem z przyjemnością i łatwością rozwiązuje niektóre z nich. Mam ogromną nadzieję, że w przyszłości nie minie mu ochota do nauki matematyki :)
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena