Koszyk 0
Opis:
 • Debit
 • miękka
Mniej Więcej
 • Nadia Berkane
 • 2016
 • 1
 • 20
 • 220
 • 220
 • 978838057-060-3
 • 9788380570603
 • ZD697
 • 4-6 lat, 7-10 lat

Recenzje czytelników

Marysia i ubieranie

Ocena:
Autor:
Data:
Marysia to bardzo sympatyczna i radosna dziewczynka. Przeżywa mniej lub bardziej niezwykłe przygody i zawsze towarzyszy jej mały psotnik – chomik Gryzek :-) Przedszkolaki bardzo lubią książki o Marysi, bo opowiadają one o ważnych sprawach. Kolejna opowieść o małej misi nosi tytuł "Marysia ubiera się sama".
Ubrania to żaden problem dla Marysi. Dziewczynka sama potrafi wszystko zdjąć, ale nie zastanawia się, co się dzieje ze pozdejmowanymi ubraniami ... które w dodatku rozrzuca po całym mieszkaniu. Pewnego ranka dziewczynka musiała ubrać się całkiem sama, gdyż mama była bardzo zajęta. Niestety okazało się, że ubieranie nie jest wcale takie proste, jak rozbieranie. Marysia przeglądała szafę, ale nie mogła się zdecydować, co założyć. Kiedy się wreszcie zdecydowała, czerwona sukienka okazała się za mała! A Gryzek, jak to Gryzek, wcale nie pomagał, ale rozmyślał, co by tu zbroić! W końcu po wielu trudach Marysia ubrała się sama, zupełnie bez pomocy! Czy dziewczynka wszystko założyła poprawnie? Czy mama pochwaliła Marysię? Każdy przedszkolak, który ma problem z samodzielnym ubieraniem powinien koniecznie posłuchać opowiadania "Marysia ubiera się sama" ;-)
Książki Nadii Berkane z ilustracjami Alexis Nesme są przeznaczone dla dzieci w wieku przedszkolnym. Przedszkolaki bardzo lubią sympatyczną i rezolutną misię Marysię. Opowiadania z tej serii poruszają tematy bliskie dzieciom, a zarazem uczą je mądrych i poprawnych zachowań. Każdy przedszkolak, który nie potrafi się jeszcze zupełnie samodzielnie ubrać, po lekturze książki o Marysi, będzie wiedział, że nie jest to najprostsza czynność, ale możliwa do zdobycia.
Opowieść "Marysia ubiera się sama" jest doskonałym początkiem do rozmów z dziećmi o tym, że ubrania porozrzucane po domu same nie znikają, brudne - same się nie piorą, a wysuszone - same nie układają się na pólkach! To także fajny przyczynek do angażowania maluchów do wypełniania prostych obowiązków domowych, począwszy od zadbania o własne ubrania.
Bardzo serdecznie polecam książkę "Marysia ubiera się sama" oraz inne opowiadania z tej serii! Przy Marysi świetna zabawa i nauka są gwarantowane ;-)
www.ksiazkowelove.wordpress.com
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena