Koszyk 0
Opis:
8 fascynujących opowiadań Bestseller w wielu krajach świata! Zabawne i pouczające przygody sympatycznej dziewczynki wzruszają i bawią jej rówieśniczki na całym świecie. Pełne uroku, przyciągające uwagę ilustracje oraz dowcipny tekst tworzą niepowtarzalny, ciepły nastrój. W tym zbiorze znajdziecie 8 opowiadań: Martynka w szkole, Martynka w parku, Martynka i kłopoty z bratem, Martynka w zoo, Martynka i Święto Kwiatów, Martynka i pies Bohater, Martynka w samolocie oraz Martynka na statku.
 • Papilon
 • twarda
Mniej Więcej
 • Gilbert Delahaye
 • 2011
 • 0
 • 160
 • 245
 • 200
 • *, 97883-245-96829
 • 9788324596829
 • ZA8A2
 • 4-6 lat, 7-10 lat

Recenzje czytelników

Martynka i jej świat

Ocena:
Autor:
Data:
Te opowiadania są naprawdę fajne. Nic dziwnego, że nasze dzieci tak bardzo je lubią, bo ja również z przyjemnością czytam historie z Martynką mojej córce. Książeczka pisana jest z fantazją, a przygody dziewczynki już od pierwszych zdań wciągają małego czytelnika. Nie są ona także zbyt długie, więc z pewnością maluch nie znudzi się podczas słuchania, a dziecko, które uczy się czytać na pewno bez kłopotu przeczyta daną historię za jednym zamachem ... Dodatkową atrakcją są różne rymowanki wplecione w tekst oraz przecudne ilustracje zdobiące każdą ze stron. Obrazki się piękne, a oglądając je odnosimy wrażenie, jakby postacie i scenki przedstawione na nich tętniły życiem. Rewelacja! Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Ciepła, kolorowa książka o przygodach małej Martynki

Ocena:
Autor:
Data:
Są takie książki, w których nieważna jest treść. Ważne są obrazki. I jedną z takich książek jest „Martynka i jej świat”. Pełne żywych barw, niezwykle szczegółowe są tak naprawdę opowieścią obok opowieści – nie trzeba czytać, można opowiedzieć swoją własną historię. To świetny sposób na naukę połączoną z zabawą!
Książka, choć z definicji przeznaczona dla dziewczynek, spotkała się swego czasu z zainteresowaniem moich małych sąsiadów. To cudowne uczucie, kiedy czytasz dzieciom książkę ... która sama zachwycałaś się będąc małą dziewczynką.
Przygody Martynki są pełne ciepła. Dają małym czytelnikom swego rodzaju poczucie bezpieczeństwa. Świat w książce jest piękny, kolorowy, pełen przyjaźni, miłości. Bardzo ważną rolę w życiu Martynki pełni rodzina – szczególnie rodzice i brat. Dziewczynka żyje blisko natury, spędza wakacje na wsi, ma psa, który nie tylko szczeka, ale też czasami mówi.
Autor stworzył rzeczywistość, w której powinno dorastać każde dziecko. Jeśli nie jest możliwe to w realnym świecie, to chociaż niech będzie to możliwe w literackiej fikcji.
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena