Koszyk 0
Opis:
 Szalone ilustracje Iriny Vinnik!Oto świat przyrody w całym jego rozbuchaniu. Znana ilustratorkao nieposkromionej wyobraźni uchwyciła na swych niepowtarzalnych,dynamicznych rysunkach jego niezwykłość.Czas zwalnia i możesz zajrzeć w zarośla, dać się porwać do tajemniczegoi zmiennego botanicznego królestwa.Wypełniając barwami te rysunki – pełne niewiarygodnychszczegółó ... w i podziwu dla istot, które przedstawiają – zapomniszo bożym świecie, wyciszysz się i zrelaksujesz, bo pokolorowaćten świat to nie lada sztuka!Teraz wszystkie nasze kolorowanki na papierze nieprzebijającym,który wytrzyma fl amastry, farby akwarelowei plakatowe, cienkopisy i kredki! Czytaj dalej >> << Zwiń
  • Amber
  • miękka
Mniej Więcej
  • VINNIK IRINA
  • 2016
  • 112
  • 210
  • 280
  • *, 9788324159086
  • 9788324159086
  • ZDBUN

Recenzje czytelników

Manic Botanic

Ocena:
Autor:
Data:
Manic Botanic to jedna z trudniejszych kolorowanek, z jakimi się zetknęłam, a w ostatnim czasie koloruje coraz więcej. Nim zabierzemy się do pracy warto zaopatrzyć się w kredki, które mają dobrą pigmentację i zagwarantują piękny i efektowny obraz. Próbowałam przeróżnych marek i cały czas powracam do bardzo dobrych jakościowo i w przystępnej cenie mondeluzów firmy koh-i-noor. Kiedy już przygotujemy miejsce pracy, kredki i oczywiście samą kolorowankę ... zapomnienie o otaczającym nas świecie jest gwarantowane.

Kolorowanie niektórzy postrzegają, jako zajęcie tylko dla dzieci, ale to właśnie dorośli powinni zainteresować się tym sposobem spędzania czasu. Rozwija kreatywność, zmusza do myślenia oraz pobudza uśpione rejony mózgu. Cudowny sposób na nudę. Manic Motanic to kolorowanka twórcy „Krainy bazgrołów”, z którą niestety się nie zetknęłam, ale ta praca mnie zachwyciła. Wzory są trudne i skomplikowane, a do tego pracochłonne. Świat przyrody, zwierząt i niezwykłych barw staje przed nami otworem i to My, uzbrojeni w kredki możemy powołać go do życia.Liczne szczegóły przyprawiają o zawrót głowy i wymagają ogromnego nakładu pracy, nie zawsze wszystko mi wychodziło i choć efekt końcowy nie do końca mnie zadowolił, to poczułam jeszcze większą motywację do podjęcia pracy nad nową kolorowanką, szczególnie, że wzory przykuwają wzrok i zachwycają pomysłowością.

Manic Botanic polecam wszystkim fanom kolorowania! 5/6
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

ROŚLINNE SZALEŃSTWO

Ocena:
Autor:
Data:
Zapewne powyższe hasło kojarzy Wam się z wegetarianizmem (albo jeszcze bardziej skrajnie, z weganizmem) zapomnijcie na chwilę o tym. Roślinne szaleństwo może mieć różne formy – i, tak, tak, z miejsca odrzućcie także skojarzenia z tanimi horrorami, gdzie flora ożywa by siać śmierć i zniszczenie. Przygotujcie się natomiast na kolejną ciekawą porcję kolorowanek dla dorosłych.

Trochę szalony ten wstęp, ale cóż poradzić. Niniejsza publikacja także z założenia miała być szalona ... pełna rozbuchanych wizji i nieskrępowanej swobody. Autorka „Inwazji bazgrołów” tym razem postanowiła zabrać nas do botanicznego królestwa, pełnego zarośli, poplątanych kształtów i gąszczy liści oraz gałęzi. W prawdziwy labirynt linii i wzorów dla miłośników natury.

Jakimi barwami można tutaj operować, kwestia ta wydaje się być zawężona do różnych odcieni zieleni i brązów, ale szybko przypominamy sobie rzecz oczywistą – a co z kwiatami? Co z tymi wszystkimi kolorowymi roślinami, które dają wielkie pole do popisu? Tak, są tutaj, ale nie tylko one. Bo kto powiedział, że trzeba się w jakikolwiek sposób ograniczać. Dla zwierząt – tych całkiem małych, jak i nieco większych także znalazło się tutaj miejsce – ale jednakże to roślinne motywy królują w „Manic Botanic”.

Jak prezentuje się jednak sama publikacja? Całkiem przyjemnie, mile dla oka i ciekawie, chociaż po zapowiedziach spodziewałem się większego szaleństwa. Nie mniej rysunki są bardziej skomplikowane, niż to zazwyczaj w podobnych publikacjach bywa, nie brak w nich też nutki mroku, która mi osobiście przypadła do gustu, a całość daje pole do popisu wyobraźni. Wystarczy wziąć kredki, flamastry, farby, długopisy, pastele czy co tylko kolorowego przyjdzie nam do głowy i zacząć malować.

Tak więc miłośnicy kolorowania dla dorosłych będą zadowoleni. Szczególnie, że pozycja oferuje solidną ilość dobrze wykonanych ilustracji, które wymagają czasu i uwagi. Sięgnijcie zatem, jeśli lubicie spędzać czas w ten sposób.
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena