Koszyk 0
Opis:
W tej pięknej kolorowance znajdują się 64 mandale dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Kolorując ulubione postacie z bajek, zwierzęta, samochody, kwiaty, zabawki czy przedmioty znane z przedszkola i podwórka w kontekście harmonijnych struktur mandali, dziecko uwalnia się od lęków, relaksuje, uczy się koncentracji i rozwija kreatywność. Nadanie kolorów "świętym kręgom", jakimi są mandale ... jest prostą, a zarazem lubianą przez dzieci czynnością. Psychologowie podkreślają jej walory terapeutyczne i edukacyjne. Czytaj dalej >> << Zwiń
Mniej Więcej
  • Praca Zbiorowa
  • 2015
  • 64
  • 184
  • 185
  • 9788377913680
  • 9788377913680
  • ZCISB
  • 4-6 lat

Recenzje czytelników

Mandala - alternatywa dla tradycyjnej kolorowanki

Ocena:
Autor:
Data:
Przyznam szczerze, że do tej pory nie słyszałam o tego typu kolorowankach. Ale fajnie jest wciąż uczyć się czegoś nowego :) Obie z córką uwielbiamy kolorować i jest to dla nas świetna forma spędzania wspólnie czasu. Z tego też powodu, a także z czystej ciekawości i chęci poznawania nowych rzeczy, zabrałyśmy się za otrzymaną od Siedmiorogu książeczkę wypełnioną interesującymi, nietypowymi rysunkami. Jeśli chodzi o moją córkę to trudno stwierdzić, czy akurat Mandala ją wyciszyła... ... Jest bardzo żywiołowym dzieckiem, aczkolwiek przy kolorowaniu potrafi spokojnie wysiedzieć, dobierać pasujące do siebie kolory. Zdecydowanie pobudza to jej, już i tak bogatą, wyobraźnię! W kolorowance, którą tutaj prezentuję każdy znajdzie coś dla siebie. W książeczce znajdziecie 64 mandale idealne dla dzieci w wieku od 3 do 6 lat. Mamy zarówno obrazki dla chłopców jak i dziewczynek. Są tu rysunki zwierzątek, kwiatów, samochodów, księżniczek, czy rycerzy. Każdy rysunek to oddzielna strona. Wszystko jest bardzo czytelne i po pokolorowaniu obrazek może naprawdę cieszyć oko i napawać dziecko dumą :)
http://zwyklejmatkiwzlotyiupadki.blogspot.com/2015/07/kacik-recenzencki-mandale-dla-dzieci.html
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Mandale dla dzieci Moje ulubione kolorowanki

Ocena:
Autor:
Data:
Moje dziewczynki uwielbiają kolorować więc nie trzeba ich było specjalnie zachęcać do sięgnięcia po kolorowanki, a że tematyka zdecydowanie je urzekła, kolorowanie jak zauważyłam było naprawdę przyjemne.

Mandale zaprezentowane w książeczce to nic innego jak geometryczne rysunki stworzone na planie koła. Takie kolorowanki mają za zadanie wyciszyć dziecko, uspokoić, nauczyć koncentracji i jak każda malowanka pomóc kształtować zdolności plastyczne ... dokładność oraz zagwarantować przyjemne i twórcze spędzenie wolnego czasu.

Książeczka jest klejona, można więc bez problemu wyrwać dowolną kartkę, co akurat w przypadku moich dziewczyn jest wręcz koniecznością. Lubią zawieszać bowiem swoje prace np. na lodówce. Kolorowanki są małe, można je wszędzie zabrać aby urozmaicały chociażby daleką podróż. Kolorować można wszak wszędzie. Rysunki jakie znalazłam na kartach książeczek są różnorodne z bardzo wyraźną kreską, idealne dla dzieci 4-7 letnich. Propozycje są naprawdę fajne i nie sposób przejść obok nich obojętnie.
Po przygodzie z mandalami wiem już, że zdecydowanie jest to technika, którą mogę szczerze polecić. Prezentowane dziś kolorowanki zrobiły na mnie bardzo dobre wrażenie a co najważniejsze spodobały się moim córkom, które ochoczo je kolorują i chwalą się swoimi pracami. Myślę, że jeszcze nie raz skuszę się na inne tego typu kolorowanki. Polecam raz jeszcze ;)
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena