Koszyk 0
Opis:
Nadchodzi ROZSZERZONA RZECZYWISTOŚĆ, a wraz z nią Mały Książę. Korzystając ze smartfonu lub tabletu można zobaczyć w trójwymiarowej, dynamicznej przestrzeni jego – Małego Księcia, jego planetę i to, co przeżył podczas swej wędrówki. Mały Książę nie musi się przedstawiać – któż z nas nie zna najpiękniej opowiedzianej przypowieści o ludzkim ż ... yciu? Słowa o miłości, prawdziwej przyjaźni i odpowiedzialności za drugiego człowieka, wypowiedziane ustami narratora i bohaterów, wpisały się głęboko w naszą świadomość. Tym razem ta ponadczasowa opowieść, pełna nieprzemijających mądrości, ukazuje się w rzeczywistości rozszerzonej. Za pomocą narzędzi multimedialnych (tablety, smartfony) możemy przenieść książkowe ilustracje do świata wirtualnego ‒ i stać się jego mieszkańcem. Trójwymiarowy Mały Książę, którego możemy dotknąć, planeta z aktywnym wulkanem czy pulsująca galaktyka to tylko nieliczne atrakcje tego świata. Mały Książę zabiera nas na interaktywną wędrówkę po odwiedzanych planetach. Dzięki nowej technologii, czytając tę książkę możemy jeszcze bardziej pobudzić wyobraźnię i stać się towarzyszem przygód Małego Księcia. Zabawa z trójwymiarowymi ilustracjami spodoba się nie tylko dzieciom, ale również dorosłym. Książki wracają w nowej odsłonie, w towarzystwie smartfonów i tabletów! Czytaj dalej >> << Zwiń
Mniej Więcej
  • Antoine Saint-Exupery
  • 2015
  • 96
  • 278
  • 218
  • 9788375794427
  • 9788375794427
  • ZCWM4
  • 7-10 lat, 10-13 lat

Recenzje czytelników

Mały Książę uwspółcześniony

Ocena:
Autor:
Data:
"Mały Książę", - obowiązkowa lektura szkolna. Każdy powinien znać i każdy powinien mieć jaw domu. Niby bajka dla dzieci, a zawiera wiele prawd życiowych. Nie będę się rozpisywała na temat treści i wartości tej książki, gdyż każdemu powinna być znana. Jeśli nie to koniecznie trzeba to zrobić.

Tak więc, żyjąc w dobie smartfonów, tabletów i powszechnej komputeryzacji, przyszedł czas na książki z rozszerzoną rzeczywistością. A cóż to takiego? Poprzez ściągnięcie bezpłatnej aplikacji ... mamy możliwość wejścia w interaktywny świat małego Księcia. Mamy dostęp do gier, muzyki i innych ciekawostek.
Osobiście uważam, że jest to świetne rozwiązanie, gdyż można zachęcić dzieci do czytania książki. Aplikacja będzie dla nich formą atrakcji i sprawi, że czytanie książek będzie większą przyjemnością. "Mały Książę" jest dla mnie najbardziej wartościową z lektur, więc cieszę się, że taka rozszerzona rzeczywistość została tutaj wprowadzona. Polecam zapoznać się z książką i rozszerzoną rzeczywistością, nawet jeśli jej lektura jest już dawno za nami. Czasem warto sobie odświeżyć dawne lektury i zobaczyć, jak odmienne jest patrzenie dziecka i dorosłego.
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena