Koszyk 0
Opis:
Malowanki - zwierzęta to książeczka przygotowana dla wszystkich miłośników i miłośniczek zwierząt! Wspaniałe rysunki, bardzo proste do pokolorowania, przedstawiają ulubione zwierzaki: koty, psy, tygrysa, myszki, misia i wiele innych. Ilustracje są na tyle duże, że poradzą sobie z nimi nawet najmłodsze dzieci. Zwierzątka posiadają wzór kolorystyczny oraz naklejkę - co dodatkowo ułatwia i uprzyjemnia pracę. Dzieci pokochają Malowanki - zwierzęta!
  • Greg
  • miękka
Mniej Więcej
  • 32
  • 290
  • 205
  • 978-83-7517-429-8
  • 9788375174298
  • ZAV3O
  • 4-6 lat, 7-10 lat

Recenzje czytelników

Fajne :)

Ocena:
Autor:
Data:
Bardzo podoba nam się fakt, że obrazki zgromadzone w tych zeszytach ćwiczeń są tak różnorodne. Choć ich tematyka jest ściśle określona to same obrazki bardzo różnią się od siebie stopniem trudności. Niektóre z nich zawierają znacznie więcej elementów, zatem nasz maluch musi wykazać się większą precyzja podczas zabawy. Inne są dużo prostsze, więc nawet małe dziecko powinno sobie z nimi fajnie radzić :) Jest to zatem ćwiczeniówka dla dzieci w różnym wieku ... Albo po prostu będzie służyła naszemu dziecku dłużej niż tego oczekujemy. Wszystko zależy od tego jakiej nabierze wprawy w kolorowaniu obrazków :)

No i jest coś jeszcze. Coś co jesteśmy pewne - kocha każde małe dziecko. Są to oczywiście - naklejki!!!
Mówiąc krótko - te malowanki są naprawdę bardzo fajne. Tradycja z małym urozmaiceniem w postaci dołączonych naklejek. Jesteśmy przekonane, że dzieci będą zadowolone :)
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena