Koszyk 0
Opis:
"Malowanka krakowska" powstała z myślą o małych miłośnikach Krakowa, którzy znajdą w niej szopkę krakowską, Barbakan, herb królewskiego miasta oraz wiele innych ciekawych i zabawnych rysunków do pokolorowania. Każdy z nich ma dwie wersje: kolorową i czarno-białą i został opatrzony podpisem. Książkę otwierają i zamykają urocze wiersze krakowskiej pisarki, Ewy Stadtmüller.
  • Skrzat
  • miękka
Mniej Więcej
  • 16
  • 285
  • 200
  • 978-83-7437-741-6
  • 9788374377416
  • ZAFCE
  • 4-6 lat, 7-10 lat

Recenzje czytelników

Fajna

Ocena:
Czyli coś w sam raz dla małych artystów.

Te dwie wesołe kolorowanki trafiły do nas ostatnio i choć to tylko zeszyt do malowania, u nas w domu wzbudził sporo entuzjazmu.

A wszystko dzięki temu, że jak sama nazwa wskazuje są w niej obrazki charakterystyczne dla Krakowa, a moje dziecko choć ma dopiero 4 lata jest małym obieżyświatem i akurat to miasto zna już doskonale. Nie jest w stanie rozpoznać czy nazwać budynków, ale Lajkonik, Smok Wawelski czy Pan Twardowski są jej doskonale znane ... Alicja z ogromnym entuzjazmem zabrała się więc do pracy.

Każda z książeczek zaczyna się i kończy wierszykiem o Krakowie, a w środku za każdym razem po prawej stronie jest rysunek do pokolorowania, a po lewej ten sam rysunek w kolorze jako wzór. Wszystkie obrazki są podpisane, więc dziecko dzięki tak prostej zabawie może się również czegoś nauczyć.

Nam te książeczki bardzo przypadły do gustu. Nie wiem czy z równie ciepłym powitaniem spotkałyby się w domu, w którym dziecko nie ma pojęcia co to jest Kraków, ale sądzę, że warto spróbować. I... tak w sumie to mają jedną wadę. Stanowczo za szybko się kończą!!!
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena