Koszyk 0
Opis:
"Leśne zwierzęta dręczy pytanie:  Co będzie, kiedy JUTRO nastanie?  Myślą, lecz odpowiedzi nie znając, postanawiają − jak radzi Zając − żeby na straży  noc całą zostać.  Rano zaś zjawia się dziwna postać...  W tej to historii leśne stworzenia  poznają, jak DZIŚ się w JUTRO zamienia. "
Mniej Więcej
  • Reka Kiraly
  • 2016
  • 1
  • 32
  • 224
  • 195
  • 9788363579-71-5
  • 9788363579715
  • ZD77A
  • 1-3 lata, 4-6 lat

Recenzje czytelników

Mała duża historia

Ocena:
Autor:
Data:
Książki dla dzieci są coraz częstszym gościem w moim domu. Wybór jest ogromy, lecz dokonanie ostatecznej decyzji nie jest łatwe.
Największą uwagę zwracam na wartość merytoryczną. Oczywiście jest to literatura skierowana do najmłodszych i nie można oczekiwać wielowątkowości, jednak pewne wymagania mam. Taka książka ma czegoś nauczyć i to w sposób niewymagający. Książeczka wydana jest w twardej oprawie, co również jest atutem, dzięki któremu posłuży jeszcze długo ...
„Mała duża historia o jutrze” to opowieść o zrozumieniu pewnego zagadnienia, jak sam tytuł mówi, chodzi w niej o „jutro”. Czym jest i kiedy przyjdzie trudno wytłumaczyć, jednak autorce udało się tego dokonać. Leśne zwierzęta i piękne ilustracje ciekawią i absorbują młodego czytelnika. Książka napisana jest wierszem i czyta się ją bardzo przyjemnie.
„Mała duża historia o jutrze” to idealna lektura dla najmłodszych. Polecam! 4+/6
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Idealna dla Maluchow

Ocena:
Data:
Mała duża historia o jutrze pióra finlandzkiej pisarki i ilustratorki książek dla dzieci Réka’i Király to świetna historyjka dla młodszych przedszkolaków i starszych „żłobkowiczów”.

Publikacja ma w sobie wszystko, czego potrzebuje idealna książeczka dla dzieci.

TREŚĆ:
Mała duża historia o jutrze to wierszowana opowieść, w której mieszkańcy lasu, w tym jeż i zajączek, zastanawiają się nad znaczeniem pojęć DZIŚ i JUTRO. Historyjka jest rymowana, wesoła ... prosta i zawiera jasno podane wyjaśnienie, nurtującego nasze dzieci, problemu.

ILUSTRACJE:
Rysunki w książeczce zostały zaprojektowane w taki sposób, że maluchy ani się nie wystraszą, ani nie będą miały trudności z ich interpretacją. Nie są ani zbyt pstrokate, ani zbyt smutne.

OBJĘTOŚĆ:
Historyjka jest krótka, wierszowana, przeplatana obrazkami. Dostosowana do potrzeb i umiejętności skupienia się, maluchów, które przecież nie są w stanie wysłuchać długiej i jednostajnej opowieści.
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena