Koszyk 0
Opis:
Marta jest bardzo, bardzo szczęśliwa, kiedy otrzymuje wymarzony, upragniony prezent - wspaniałego owczarka staroangielskiego. Dziewczynka i piesek bardzo szybko zostają najlepszymi przyjaciółmi i bardzo się do siebie przywiązują. Kiedy Marta jest w szkole, szczeniak bardzo za nią tęskni, bo nie może się doczekać ich wspólnych zabaw. Pewnego dnia stę ... skniony szczeniak wyskakuje przez otwarte okno i postanawia wyruszyć na poszukiwania ukochanej Marty. Niestety Maksio nie zna dobrze okolicy, nie potrafi odnaleźć drogi do domu i wpada w poważne tarapaty. Czy Maksiowi uda się odnaleźć drogę do domu, do Marty, która bardzo się o niego niepokoi i martwi się, że utraciła go na zawsze? Czytaj dalej >> << Zwiń
Mniej Więcej
  • Holly Webb
  • 2016
  • 1
  • 128
  • 198
  • 128
  • 9788379836048
  • 9788379836048
  • ZD576
  • 4-6 lat

Recenzje czytelników

Maksio szuka domu

Ocena:
Autor:
Data:
Lekturę, podobnie zresztą jak wszystkie książki z serii Zaopiekuj się mną, przeczytałyśmy ekspresem. Historia Maksia jest wciągająca i wzruszająca ale na szczęście dobrze się kończy. Autorka zwraca w niej uwagę dzieci na fakt, że szczeniak bardzo szybko przywiązuje się do swojego opiekuna, instynktownie szuka go gdy ten się oddala. Maksio nie potrafił odnaleźć Marty a w obcym mu miejscu czuł strach ... Przygarniając psiaka trzeba więc zadbać również o jego bezpieczeństwo tak aby przypadkiem się nam nie zgubił i nie został podobnie jak Maksio potrącony przez auto.


Książeczka jest naprawdę interesująca a ciekawa fabuła, prosty tekst i wzruszające scenki są jej wielkimi zaletami. Duża czcionka oraz podział na rozdziały są atrakcyjne dla młodszego czytelnika a urocza okładka przyciągnie do lektury każdego sympatyka historii o zwierzętach. Dodatkowym atutem publikacji są niewielkie szkicowane ilustracje uprzyjemniające czytanie.


Cały cykl będzie atrakcyjny dla każdego malucha, który marzy o własnym zwierzaku. Na kartach książek znajduje się bowiem cała masa informacji odnoszących się do opieki nad psiakami/kotami. Naprawdę warto zwrócić na niego uwagę ;)
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena