Koszyk 0
Opis:
Po bestsellerowej I części Tropienie lwa, David Icke – najbardziej kontrowersyjny brytyjski badacz światowej konspiracji – prezentuje kolejny tom rewolucyjnej teorii spiskowej wszech czasów! Wzbogacony kolorową wkładką z galerią ezoterycznych obrazów samego Neila Hague’a, odsłania istotę szokujących poglądów i nietuzinkowych teorii autora. Tom II Przebudzenie lwa to zawierający jeszcze większą ... dawkę prowokujących i szokujących informacji manifest do ludzkości – o przebudzenie, odrzucenie jarzma niewoli, sprzeciwienie się manipulacjom finansowym, politycznym i medialnym elit rządzących oraz coraz częstszym atakom terrorystów, satanistów i członków innych organizacji globalnej konspiracji. Spisany językiem bezpośrednim i nieskrępowanym politycznie, odziera z maski idealizmu świat, w którym żyjemy. Niniejsza książka zawiera wykaz osób odpowiedzialnych za największe zbrodnie i globalne spiski (a nawet ujawnia wstrząsające wyznania pewnego satanisty!), przedstawia szeroki wachlarz zagadnień – począwszy od naukowych doniesień o strukturze rzeczywistości, poprzez mechanizmy działania mózgu ludzkiego, największe oszustwa ludzkości, a skończywszy na opisie wizerunku i działań obcej gadoidalnej rasy – półludzi, półgadów – Reptialian, którzy – zdaniem Icke’a – stworzyli machinę globalnej konspiracji sterującej ludźmi m.in. poprzez oszustwa klimatyczne czy kreację pustego pieniądza w systemie bankowym. Po przedstawieniu w pierwszej części Tropienie lwa alternatywy oficjalnej wersji historii i zapoznaniu Czytelników z rozmiarami tej złowrogiej machiny, w drugim tomie Przebudzenie lwa David Icke wzywa do przebudzenia, pokazuje sposoby, jak przeciwstawić się niewoli – zarówno fizycznej, jak i psychicznej, odzyskać pełen potencjał twórczych możliwości i namawia do wzięcia odpowiedzialności za swój los. Czas, by ten uśpiony lew, jakim jest ludzkość, wreszcie się obudził! Czytaj dalej >> << Zwiń
Mniej Więcej
  • David Icke
  • 2015
  • 1
  • 472
  • 240
  • 165
  • 9788364645785
  • 9788364645785
  • ZCFS9

Recenzje czytelników

Przebudzenie

Ocena:
Autor:
Data:
David Icke swoją kontrowersyjną twórczością zainteresował mnie już jakiś czas temu. Bardzo cieszyłam się z wydania w naszym kraju książek „Ludzka raso powstań z kolan”. Pierwsza część była naprawdę znakomita i dawała do myślenia, dlatego bez żadnych wątpliwości sięgnęłam po część drugą, „Przebudzenie lwa”. Czy pan Icke i tym razem mi przypadł do gustu?
„Przebudzenie lwa” różni się od poprzedniego tomu. Autor nie przytacza już żadnych historii ze swojego życia ... a jasno i klarownie wyjaśnia po kolei każdy punkt planu mającego na celu wprowadzenie Nowego Porządku Świata. Rozwija tematy, które poruszył w części pierwszej i w ten oto sposób otrzymujemy niezwykle kontrowersyjne, chwilami absurdalne i nie do uwierzenia informacje. „Plan gry” przedstawiony przez autora składa się z ośmiu punktów. To one uświadamiają nam jak Illuminati i Reptilianie kontrolują całe nasze życie. Od niszczenia naszej odporności i stanu zdrowia, poprzez pranie mózgu dzieciom, aż do ogłupiania całego społeczeństwa.
Ponieważ Nowym Porządkiem Świata interesuję się od lat, nie była to dla mnie żadna wybitna nowość. Owszem, czytało się ciekawie i chwilami naprawdę ciężko uwierzyć, że to ma miejsce, ale każdy człowiek z otwartym umysłem przyzna Icke’owi racje. Jednak muszę zarzucić coś autorowi… niektóre tematy wydawały mi się wyssane z palca. Uważam pana Icke za osobę rozsądną, myślącą i przebudzoną. Ale chociażby strony poświęcone GMO to jakiś absurd – jakby ten inteligentny człowiek naczytał się opinii w mediach i skopiował ją do swojej książki. Jako genetyk nie zgadzam się z informacjami tutaj przedstawionymi, bowiem znam to od strony naukowej i uważam, że GMO stało się rzeczą, na którą można „zwalić” każdy problem – być może to jest element odwracający uwagę, a nie coś, co ma być szkodliwe? Na rynku nie ma dostępnych typowych produktów GMO spożywanych przez człowieka, poza soją, a po nią sięgają głównie wegetarianie i to nie w znaczącym stopniu. Brak istotnej wiedzy w tym temacie powoduje tę całą nagonkę.
Nie da się ukryć, że twórczość autora otwiera czytelnikowi oczy. Niektórzy to z pewnością wyśmieją i nic się na to nie poradzi, niestety. Jednak osoba, która potrafi logicznie kojarzyć fakty i przede wszystkim potrafi myśleć, z pewnością zda sobie sprawę z tego, dokąd zmierza ten świat. Wizja przedstawiana przez autora jest przerażająca, temu zaprzeczyć nie można. Właściwie sytuacja wygląda beznadziejnie – jesteśmy skazani na zagładę. W taki właśnie sposób wszystkie zebrane informacje zostały zaprezentowane. I nagle pojawia się światełko w tunelu – możemy to przezwyciężyć! Autor na sam koniec wyjaśnia, w jaki sposób i jak ku temu dążyć… Jednak czy naprawdę garstka społeczeństwa, która jest przebudzona, może tego dokonać? To takie trochę popadanie ze skrajności w skrajność, jest tragicznie, ale jak zmienimy myślenie to pokonamy tych wszystkich, którzy mają władzę nad światem od lat. Osobiście widzę tutaj pewne niedopowiedzenia… gdyby to naprawdę było takie proste, to świat z pewnością wyglądałby inaczej.
„Ludzka raso powstań z kolan” to na pewno książka kontrowersyjna, wzbudzająca skrajne emocje, poruszająca i skłaniająca do uaktywnienia tych obszarów mózgu, które zostały przez wielu ludzi zapomniane. Owszem, mam kilka zastrzeżeń, ale być może właśnie o to chodzi? Książka, która zmusza do myślenia, sprawia, że zaczynamy się zastanawiać nad naszym życiem i tym, co dzieje się dookoła, pobudza do działania i szukania nowych informacji… To na pewno jest rzeczą dobrą. Każdy ma prawo wyrobić sobie swoją opinię i dążyć do rozwoju, a ta książka na pewno to umożliwia. I co z tego, że chwilami miałam ochotę rzucić nią o ścianę i porozmawiać z autorem dogłębniej na pewne tematy? To oznacza tylko tyle, że naprawdę porusza umysł i duszę czytelnika. Za dużo nowego się nie dowiedziałam, ale miło było wiedzę ugruntować. Polecam.
bookeaterreality.blogspot.com
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena