Wirtualny doradca
facebook
promocje
 

Niedostępny

"Lolek" to fabularyzowana biografia Karola Wojtyły, opowieść o tym okresie życia przyszłego papieża Jana Pawła II, w którym kształtowała się jego osobowość. Opisuje dzieciństwo, okres nauki szkolnej i studiów w Krakowie, a także dramatyczne lata okupacji. Przedstawia młodzieńcze dokonania artystyczne Karola Wojtyły oraz okoliczności podjęcia decyzji o wstąpieniu do seminarium duchownego.

Książka, wzbogacona licznymi zdjęciami, oparta została na wspomnieniach osób, które zetknęły się z Nim w tym czasie, na wydarzeniach odnotowanych w kalendariach oraz na dokumentach z epoki.

Paweł Zuchniewicz

Jest dziennikarzem specjalizującym się w tematyce papieskiej,

autorem książek „Nasz Papież: historia życia Karola Wojtyły”, „Papież rodzin”, „Cały Twój”, „Zwycięzcy”, „Jestem z Wami” oraz współautorem „Wielkiej Encyklopedii Jana Pawła II”.

Pokaż więcej >

Informacje dodatkowe

Tytuł Lolek. Młode lata Papieża
Autor Paweł Zuchniewicz
Wydawnictwo Prószyński i S-ka
Oprawa twarda
Rok wydania 2008
Liczba stron 328
Długość [mm] 210
Szerokość [mm] 145
ISBN 978-83-7469-720-0
EAN 9788374697200
Indeks V5571

Słowa kluczowe

Użyj spacji aby rozdzielić słowa, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy. więcej »

Oceniasz: Lolek. Młode lata Papieża