facebook
promocje
 

Niedostępny

"Lolek" to fabularyzowana biografia Karola Wojtyły, opowieść o tym okresie życia przyszłego papieża Jana Pawła II, w którym kształtowała się jego osobowość. Opisuje dzieciństwo, okres nauki szkolnej i studiów w Krakowie, a także dramatyczne lata okupacji. Przedstawia młodzieńcze dokonania artystyczne Karola Wojtyły oraz okoliczności podjęcia decyzji o wstąpieniu do seminarium duchownego.

Książka, wzbogacona licznymi zdjęciami, oparta została na wspomnieniach osób, które zetknęły się z Nim w tym czasie, na wydarzeniach odnotowanych w kalendariach oraz na dokumentach z epoki.

Paweł Zuchniewicz

Jest dziennikarzem specjalizującym się w tematyce papieskiej, autorem książek „Nasz Papież: historia życia Karola Wojtyły”, „Papież rodzin”, „Cały Twój”, „Zwycięzcy”, „Jestem z Wami” oraz współautorem „Wielkiej Encyklopedii Jana Pawła II”.
Pokaż więcej >

Informacje dodatkowe

Tytuł Lolek. Młode lata Papieża
Autor Paweł Zuchniewicz
Wydawnictwo Prószyński i S-ka
Oprawa twarda
Rok wydania 2008
Liczba stron 328
Długość [mm] 210
Szerokość [mm] 145
ISBN 978-83-7469-720-0
EAN 9788374697200
Indeks V5571
Sposób odbioru/dostawy zamówienia Księgarnia Matras, Paczkomat InPost, Kiosk RUCHu, Poczta Polska, Kurier DHL

Słowa kluczowe

Użyj spacji aby rozdzielić słowa, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy. więcej »

Oceniasz: Lolek. Młode lata Papieża