Koszyk 0
Opis:
Nie da się grać w futbol na najwyższym poziomie, kiedy nie umie się dokładnie podać piłki czy bezbłędnie jej odebrać. Nie można być dobrym, nie znając dryblingu, sposobu celnego zagrania czy strzału na bramkę. Te umiejętności piłkarze nabywają w trakcie wieloletniego treningu w klubach piłkarskich, które specjalizują się w szkoleniu młodych zawodników. Systemów i metod treningowych jest tak wiele jak wielu jest trenerów, ponieważ każdy, czerpiąc ze swojej wiedzy i doświadczenia ... stara się wyszkolić piłkarzy jak najlepiej. Nie ma jednej recepty na to, aby stać się dobrym piłkarzem. Z pewnością nie uda się dorównać mistrzom bez opanowania pewnych podstawowych trików. I właśnie o tym jest ta książka... Czytaj dalej >> << Zwiń
 • RM
 • miękka
Mniej Więcej
 • Tomasz Bocheński, Tomasz Borkowski
 • 2014
 • 64
 • 291
 • 206
 • 978-83-7773-296-0
 • 9788377732960
 • ZBQ03
 • niego

Recenzje czytelników

Polecam!

Ocena:
Data:
„Legia Warszawa. Sztuczki i triki piłkarzy” to książka napisana przez Tomasza Bocheńskiego i Tomasza Borkowskiego.

Jest ona rodzajem podręcznika przedstawiającego w bardzo szczegółowy sposób różne triki piłkarskie, zwody i zagrania, które stosowane są przez najlepszych piłkarzy.

Zawiera całe zestawy ćwiczeń, które są szczegółowo opisane, a ich wykonanie dodatkowo zobrazowane jest kolorowymi ilustracjami ... Dodatkowym atutem książki są przedstawione w niej sylwetki wybitnych piłkarzy grających w zespole Legii Warszawa w różnych latach.

Czytając książkę, młody czytelnik może sprawdzić też swoją wiedzę piłkarską w krótkich quizach. Książka może być doskonałym prezentem dla każdego chłopca w wieku szkolnym, który albo już jest miłośnikiem piłki nożnej, albo po jej przeczytaniu i obejrzeniu ma duże szanse stać się takim miłośnikiem.

Dzięki temu, że nie jest zbyt obszerna, bardzo kolorowa i ładnie wydana, myślę, iż nie znudzi żadnego czytelnika, a przyszłych piłkarzy z pewnością zachęci do pracy nad doskonaleniem własnej techniki piłkarskiej.
A.R.
źródło: osemkowyklubrecenzenta.blogspot.com
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Legia - sztuczki i triki piłkarzy

Ocena:
Autor:
Data:
Najmłodsi fani Legii Warszawa mają wreszcie coś dla siebie. Dzięki wydawnictwu RM mogą bowiem poznać zasady techniki i taktyki, rozwijania swoich umiejętności na przykładzie obecnych oraz byłych piłkarzy warszawskiej Legii.

Autorzy książki - Tomasz Borkowski oraz Tomasz Bocheński wykorzystali dwunastu piłkarzy Legii, aby zaprezentowali 36 najważniejszych elementów gry.

Dzięki książce dowiemy się jak wykonać takie elementy gry jak piąstkowanie, wyrzuty, zwody, strzały, wślizgi, podania ... dośrodkowania czy drybling.

Za przykład tego posłużyli tacy zawodnicy jak Boruc, Rzeźniczak, Ventura, Zieliński, Kosecki, Guerreiro, Pisz, Deyna, Vrdoljak, Kucharczyk, Radović oraz Ljuboja. Każdy piłkarz ma swoją notkę biograficzną.

W środku znajdziemy także informacje czym aktualnie zajmują się autorzy oraz trzy quizy sprawdzające wiedzę.

Książka przeznaczona dla najmłodszych, którzy stawiają w futbolu pierwsze kroki na podwórku.
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena