Koszyk 0
Opis:
 Kontynuacja wypełnionej akcją i muzyką serii Osiemdziesiąt Dni, uznanej za „bardziej pikantny i wysublimowany odcieńPięćdziesięciu twarzy Greya”.„To następna generacja powieści erotycznej: nie tracąc nic ze zmysłowości,zyskuje nowy wymiar literacki”. „BOOKLIST”Summer z Osiemdziesięciu Dni Żółtych powraca.Taniec był namiętnością mł ... odziutkiej Giselle. Lecz nie udało się jej spełnić marzenia i nie została primabaleriną. Ze złamanym sercemodchodzi ze szkoły baletowej i zaczyna pracować w paryskiej kwiaciarni.Pewnego dnia zjawia się nowy klient – tajemniczy malarz o magnetycznym spojrzeniu. Szuka modelki, a Giselle chce pozowaćmu do aktów…Tak rozpoczyna się dramatyczny, romantyczny i przekraczający wszelkiegranice miłości serc i ciał związek mistrza i jego muzy, wypełniony sztuką, miłością i mrocznym pożądaniem…Wydawana w 23 krajach seria Osiemdziesiąt Dni dwojga uznanych pisarzy ukrywających się pod pseudonimem VINA JACKSON, opowiada o burzliwych i bardzo namiętnych związkach, o pożądaniu i o ciemnej stronie miłości. Pikanterii i wdzięku dodaje wszechobecna muzyka klasyczna i taniec. W Kwartecie Przyjemności wszystko powraca z jeszcze większą intensywnością... Czytaj dalej >> << Zwiń
  • Amber
  • miękka
Mniej Więcej
  • Vina Jackson
  • 2015
  • 320
  • 205
  • 130
  • 9788324153473
  • 9788324153473
  • ZD0E9

Recenzje czytelników

Kwartet przyjemności

Ocena:
Autor:
Data:
Giselle to młoda uczennica szkoły baletowej. Nie jest jednak pełna gracji i lekka jak jej koleżanki. W końcu zostaje wydalona ze szkoły, a na dodatek zrywa ze swoim chłopakiem. Zaczyna prace w kwiaciarni, gdzie poznaje starszego od siebie artystę. Jest nim zafascynowana. Postanawia, że będzie mu pozować do aktów. Nie jest speszona, gdy musi się rozebrać, pragnie jedynie poczuć na sobie dotyk Williama. Mężczyzna ją pociąga, dlatego po pierwszej sesji Giselle wie ... że ta znajomość nie może się tak zakończyć...
Kwartet przyjemności. Zima to druga część cyklu Viny Jackson, znanej głównie z serii 80 dni. Bohaterką tej powieści jest Giselle – młoda dziewczyna, która odkrywa swoją seksualność.
Giselle jest zmysłowa i odważna. Nie boi się wyzwań, jest pewna siebie. Wie, że związała się ze starszym od siebie artystą, ale to ona jest jego muzą. Co prawda jest zazdrosna o inną modelkę, a to uczucie prowadzi do katastrofy, jednak w efekcie wszystko skończy się dobrze.
W książce wiele mówi się o seksie. Nie jest to jednak tylko opis namiętnych stosunków. Są tu perwersyjne sceny, które często pokazują pierwotność popędu seksualnego, lecz mimo to nie są niesmaczne. To ciekawe, że w tej książce erotyka jest na pierwszy miejscu – i choć uczucia Giselle też są ważne, nie mamy do czynienia ze słodką, romantyczną historią z szokującymi opisami seksu w tle. Wręcz odwrotnie – to przede wszystkim erotyk.
Wiele rzeczy ze sfery seksualnej może czytelnika zaskoczyć podczas czytania. Nie mamy tu do czynienia ze wzniosłymi i delikatnymi zbliżeniami. Czytelnik niejednokrotnie będzie zdziwiony perwersją wylewającą się ze stron. Jednak warto zwrócić uwagę na to, że wiele scen seksu połączono w jakiś sposób ze sztuką – chociażby akty miłosne, które dokonują się w pracowni Williama. Są też organizowane elitarne spotkania, których celem jest kopulacja. Mimo wszystko ozdobiono ją formami przyjęć z wyższej półki, okraszono spektaklami i zrobiono niemal formę teatralnej rozrywki.
Książkę czyta się szybko. Nie brakuje w niej scen seksu, ale nie jest przez to płytka. Są też inne rzeczy, na które warto zwrócić uwagę – miłość, sztuka, szukanie samej siebie. Giselle dorasta i dojrzewa na łamach lektury, możemy obserwować zmiany, jakie w niej zachodzą.
Polecam fanom erotyków, którzy szukają książki pełnej wrażeń, pierwotności i namiętności. Jeśli lubicie historie, w których historia związku nie jest przegadana i przesłodzona, na pewno spodoba wam się ta pozycja.
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena