Koszyk 0
Opis:
Wiesz dlaczego tyle razy wydawało ci się, że już wyprostowałaś wszystkie swoje myśli, a potem nagle odkrywałaś, że są tak samo poplątane jak zawsze? Bo za szybko ogłosiłaś zwycięstwo. Fałszywe kody podświadomości są jak uparta sprężyna. Myślisz, że już je zwinęłaś w nowy kształt, zaczynasz tańczyć z radości, a one łup! Walą cię z powrotem po głowie. Kodów w podświadomości nie można zmienić w ciągu jednego dnia. I nie wystarczy jedna fantastyczna decyzja ... Trzeba ją podejmować na nowo codziennie i ćwiczyć, ćwiczyć, ćwiczyć nowy sposób myślenia. To jest książka z ćwiczeniami. Pomogę Ci zbudować szalupę ratunkową i napisać instrukcję obsługi Twojego życia na wypadek dołu. Zrobimy listę pozytywnych rzeczy i takich, od których chcesz się uwolnić. Przypomnę Ci jaki jest twój cel i jak go skutecznie osiągnąć. Dalej, do dzieła! Beata Pawlikowska Czytaj dalej >> << Zwiń
Mniej Więcej
  • Beata Pawlikowska
  • 2013
  • 0
  • 368
  • 191
  • 132
  • *, 9788377784341
  • 9788377784341
  • ZB2M1

Recenzje czytelników

polecam

Ocena:
Autor:
Data:
Polecam kolejny tom z tej serii książek. Ksiązke jest wspaniała, pozwala na możliwość dalszej reflekcji na temat swojego życia w gąszczu codziennych oboiwiązków. ZAwira mnóstwo ćwiczeń do samorozwoju i kolejne kroki, które pomagają aby żyć szczęsliwie..
Czy ta recenzja była przydatna?

To nie jest książka na jedną noc

Ocena:
Autor:
Data:
Wielu tzw. moli książkowych chwali się, że z zapartym tchem czyta książkę w ciągu jednej nocy, nie potrafiąc się od niej oderwać. Oczywiście o poradnikach nie zawsze można to powiedzieć, jednak nie raz zdarza się czytać książkę z serii motywacyjnych i po zakończeniu, bez większych przemyśleń, odłożyć ją z powrotem na półkę. "Kurs szczęścia" to zupełnie inny rodzaj książki. Przeczytać ją w kilka godzin to zbrodnia. To wyraz absolutnego braku zrozumienia przekazywanej w niej treści ... Nad "Kursem Szczęścia" należy się pochylić.

Jeśli dobrnęliśmy do 3 tomu serii "W Dżungli Podświadomości" to najprawdopodobniej oznacza, że chcemy zmienić nasze życie. Pytanie tylko, czy chcemy, żeby ono zmieniło się samo, czy chcemy je zmienić samodzielnie. Tym razem Beata Pawlikowska nie tłumaczy nam więcej mechanizmów funkcjonowania naszej podświadomości, ale daje możliwość ich dostrzeżenia.

Wykonując serię ćwiczeń zaproponowanych przez autorkę powoli zaczynamy wprowadzać w życie praktyki, z którymi wcześniej zażarcie się zgadzaliśmy. Skupiamy się na samych sobie, nie odnosimy więcej opisanych w książce fałszywych kodów do innych osób. Odnosimy je do siebie i wreszcie wiemy jak je zmienić. Jeśli czytamy książkę z odpowiednimi pauzami na przemyślenia i na działania to JUŻ JE ZMIENIAMY.
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena