Koszyk 0
Opis:
Książeczki zawierają realistyczne, a przy tym ciepłe, "miękkie" ilustracje przedstawiające gatunki zwierząt w ich środowisku. Każda ilustracja przedstawia przedstawicieli jednego gatunku (czasami dwóch) i jest podpisana nazwą danego zwierzęcia. Idealna propozycja dla maleńkiego dziecka poznającego świat - ilustracje wiernie odzwierciedlają naturę, nie są przeładowane, prowokują do zadawania pytań: "co to?", "jak mówi?" (pies, kot itp.). Trochę starsze dzieci zainteresuje ... jak i gdzie żyją zwierzęta, co jedzą, dlaczego je hodujemy... Książki są dostosowane do najmłodszego wieku - wykonane z twardego, grubego kartonu powleczonego folią, dzięki czemu nie ulegną szybkiemu zniszczeniu w rączkach małych dzieci. Czytaj dalej >> << Zwiń
Mniej Więcej
  • 2012
  • 14
  • 145
  • 145
  • Moje zwierzątka
  • 978-83-7568-817-7
  • 9788375688177
  • ZAHYN
  • 1-3 lata, 4-6 lat

Recenzje czytelników

Kumple-pieszczochy

Ocena:
Autor:
Data:
Zwierzęta można poznawać na różne sposoby - jadąc na wieś, idąc do ZOO lub oglądając je w książeczkach właśnie. ,,Kumple-pieszczochy" to jedna z tych publikacji, które mogą pomóc dziecku w poznawaniu różnych gatunków zwierząt.

Dzięki tej publikacji z zaokrąglonymi rogami zobaczymy takie zwierzęta, jak krowa, pandy, niedźwiadki polarne, ptaki wodne, osiołek, małpa, foki, owce i jagnięta, kotki i kocięta, zające, gęsi, lwice, konie, kura i kurczęta. Jak widać, ich występowanie jest różne ... Niektóre z nich zobaczymy w Polsce, inne niestety nie. Dzięki tego typu publikacjom dzieci mogą poznać różne zwierzaki.

,,Seria" składa się z kilku książeczek. Każda z nich jest o innej tematyce, jednak wszystkie są kartonowe, mają barwne, kolorowe, wyraziste ilustracje. Zwierzęta wyglądają bardzo naturalnie, więc bez problemu możemy rozpoznać osła, czy owce. Bardzo mi się podoba ten zabieg, gdyż dzieci bez problemu będą mogły poznać dane gatunki.

,,Kumple-pieszczochy" to bardzo ciekawa książeczka. Tekstu nie ma tutaj prawie wcale - są tylko podpisane gatunki zwierząt. Chętnych zapraszam do zakupu i lektury tej publikacji.

Moja ocena: 5/6
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena