Wirtualny doradca
facebook
promocje
 

33,35 zł

39,00 zł

Oszczędzasz: 5,65 zł
(14%)

Szybka wysyłka 24h!

Dostawa do księgarni
ZA DARMO
Numer ewidencyjny w wykazie MEN: 15/3/2009

Fairyland to innowacyjna seria podręczników przeznaczonych dla uczniów klas od 1 do 3 szkoły podstawowej, opracowana w oparciu o najnowsze osiągnięcia metodyki nauczania języków obcych. Wyczarowany na kartach podręczników magiczny świat, w którym elementy realistyczne łączą się z fantastycznymi, przejrzysta i uporządkowana struktura kursu, ogromna różnorodność ćwiczeń i unikalne komponenty sprawiają, że seria Fairyland jest niezwykle przyjazna zarówno dla uczniów, jak i nauczycieli. Oryginalny temat, wokół którego zaprojektowano kurs, pozwala przybliżyć uczniom kulturę brytyjską, jej legendy i mity, zaprasza do odkrywania świata wróżek,

trolli i skrzatów. Ta „szczypta magii” stwarza przestrzeń do rozwijania wyobraźni oraz skłania dzieci do twórczego i efektywnego angażowania się w proces uczenia. Bohaterowie serii to mieszkańcy Magicznego Lasu: wróżka Erlina, strażnik Lasu – drzewo o imieniu Willow i irlandzki skrzat Alvin. Towarzyszą im, w przygotowanych dla najmłodszych uczniów Fairyland 1 i Fairyland 2, postaci o imionach Woody i Frosty - drewniany chłopiec i bałwanek.W kolejnych częściach serii w Magicznym Lesie pojawia się czwórka dzieci – rówieśników uczniów. Materiał zawarty wpodręczniku Fairyland 1 i Fairyland 2 oraz zeszycie ćwiczeń jest przeznaczony do realizacji w trakcie 60 - 80 godzin lekcyjnych. Materiał zawarty w podręczniku Fairyland 3 oraz zeszycie ćwiczeń jest przeznaczony do realizacji w trakcie 70 - 80 godzin lekcyjnych.

Pokaż więcej >

Poinformuj społeczność:

Informacje dodatkowe

Tytuł Kształcenie zintegrowane, język angielski, klasa 1-3, Fairyland 3, Pupil's Book, Express Publishing + CD
Autor Jenny Dooley, Virginia Evans
Wydawnictwo Express Publishing
Oprawa miękka
Rok wydania 2010
Długość [mm] 280
Szerokość [mm] 218
Seria Fairyland
ISBN 978-1-84679-3-899
EAN 9781846793899
Indeks Z3271
Numer dopuszczenia 15/3/2009
Szkoła Szkoła podstawowa
Klasa Klasa 1 szkoły podstawowej, Klasa 2 szkoły podstawowej, Klasa 3 szkoły podstawowej

Słowa kluczowe

Użyj spacji aby rozdzielić słowa, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy. więcej »

Oceniasz: Kształcenie zintegrowane, język angielski, klasa 1-3, Fairyland 3, Pupil's Book, Express Publishing + CD