Koszyk 0
Opis:
Ten ogromny plakat do kolorowania zaprasza dzieci, a zwłaszcza dziewczynki w wieku 3–6 lat do spędzenia wspólnych chwil z przyjaciółmi lub rodzicami w świecie księżniczek. Spotkanie z księżniczkami można rozpocząć od wizyty w ich pałacach, gdzie można odwiedzić garderobę i poznać tajemnice strojów. Następnie można zobaczyć pojazdy, którymi jeździły i wciąż ... jeżdżą księżniczki, zatańczyć z księżniczkami na balu, poznać ich przyjaciół, wrogów i ulubione zwierzęta. Plakat przedstawia też księżniczki w czasach współczesnych – na zawodach konnych, na wystawie psów, podczas lekcji baletu, na koncercie, na pokazie mody i na motocyklu w towarzystwie czarującego księcia. Dziecko spędzi godziny, kolorując plakat, co wzbogaci jego wyobraźnię, rozwinie kreatywność i zwiększy wiedzę. Plakat można kolorować po rozłożeniu bądź złożony. Rozłożony na stole lub podłodze – może być kolorowany przez kilka osób jednocześnie. Złożony w harmonijkę przypomina klasyczną kolorowankę – staje się dzięki temu poręczny i łatwy do zabrania np. na wakacje. Plakat został wydrukowany na bardzo wytrzymałym papierze. Pięknie pokolorowany stanie się ozdobą dziecięcego pokoju. Dodatkową zabawą może być lektura tekstu wprowadzającego w tematykę publikacji i rozwiązanie quizu. Czytaj dalej >> << Zwiń
Mniej Więcej
  • Praca Zbiorowa
  • 2016
  • 1
  • 1280
  • 820
  • 978837791-451-9
  • 9788377914519
  • ZD9N3
  • 7-10 lat

Recenzje czytelników

Kolorowanki podłogowe

Ocena:
Autor:
Data:
Kolorowanki „Księżniczki” to świetna zabawa dla dziewczynek w każdym wieku – zarówno tych młodszych, jak i tych troszkę starszych. Dodatkowym atutem jest fakt, że są to kolorowanki podłogowe. W rozmiarze XXL (128x82 cm) zajmuje dużą część zwykłego dziecięcego pokoju.

Znajdziecie tu historię księżniczek, które razem z Wami wyruszą w świat kolorów fantazyjnych sukien, perfum, zwierząt a także zamków. Znajdziecie również koniki i wróżki ...

Papier świetnie się nadaje do kolorowania kredkami świecowymi, ołówkami, także pastelami, farbami lub flamastrami. Jest to świetna zabawa dla całej rodziny, bowiem każdy może kolorować swoją część oddzielnie, rozkładając na podłodze. Z łatwością tą kolorowanką podzieli się rodzeństwo, bowiem wspólna praca zaowocuje szybszymi efektami i da wiele zabawnych i radosnych chwil.

Wydawnictwo Siedmioróg wpadło na świetny pomysł, bowiem wszystkie kolorowanki wydawane są w formie książeczek, gdzie jest mało miejsca, kartki cienkie i często zdarza się, że pokolorowany obrazek przebija na następną stronę. Tutaj nie mamy takiego problemu, bo papier jest gruby – brystolowy i na pewno nie zepsuje nam kolorowanek na drugiej stronie.

Takie kolorowanki to wręcz wymarzony prezent dla dziewczynek, bo będą mogły na długie wieczory wejść w świat kolorowych księżniczek.

Drodzy rodzice! Zaopatrzcie swoje pociechy w kolorowanki podłogowe, a także w duże ilości i zasoby kredek, bo kolorowania jest sporo.

Moja ocena: 10/10
Polecamy, zespół dobrerecenzje.pl
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena