Koszyk 0
Opis:
Willhelma Krugera nie zdziwiło to, że strażnicy warszawskiego Banku Zachodniego byli przerażeni. Gdyby w jego stronę wymierzono dziewięciomilimetrowy otwór lufy pistoletu maszynowego Bergmann, też byłby przerażony. Na szczęście, to on trzyma broń. Kiedy bierze kogoś na cel, nie drgnie mu ani ręka, ani sumienie. Nie szuka przyjaciół, bo ma niezawodnych wspólników. Od dawna rozumie, że świat należy do tych, którzy potrafią rzucić się mu do gardła, niczym szakal. Nie wie ... że pierwsze strzały zmienią jego los na zawsze. Mistrz literackiej sensacji Marcin CISZEWSKI pokazuje swoje nowe oblicze i przedstawia nowego bohatera. Wraz z nim przenosi nas w czasy narodzin niepodległej Rzeczpospolitej i w samo serce ogarniętego walkami Lwowa. Czytaj dalej >> << Zwiń
 • Znak
 • miękka
Mniej Więcej
 • Marcin Ciszewski
 • 2014
 • 1
 • 394
 • 205
 • 145
 • 978-83-240-2608-1
 • 9788324026081
 • ZBLC5

Recenzje czytelników

nowość u autora

Ocena:
Autor:
Data:
Szakal jest pierwszą powieścią z nowej serii i z nowej tematyki dla p. Ciszewskiego.
czytając Krugera widać spore różnice w stosunku do poprzednich powieści tego autora, ale widać też dużo podobieństw - opisy akcji, bohaterów są bardzo dokładne i szczegółowe, brak przewidywalności akcji - powoduje to ciekawość czytelnika i chęć przeczytania "jeszcze jednej strony". książka kończy się bardzo zaskakująco.
dla osób które nie spotkały się z twórczością p ... Ciszewskiego - pozycja warta sięgnięcia, ale niestety nie zajmie za dużo czasu - zbyt wciąga czytelnika. dla osób które znają powieści p. Marcina - pozycja obowiązkowa - poziom autora w pełni zachowany.
Podsumowując - warto sięgnąć.
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Godna polecenia!

Ocena:
Autor:
Data:
Kruger - ciekawa pozycja! Ktoś kto zna pióro Cieszewskiego nie będzie zawiedziony, ktoś kto spotka się po raz pierwszy myślę że również, ciekawie napisana, a że to pierwsza część przygód Krugera i jego "ekipy" tylko czekać za dalszą częścią. Książka ma wadę - bardzo wciąga, i szybko się czyta - jeden / dwa wieczory i po lekturze ... a zakończenia brak :) Czekam za dalszym ciągiem :)
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena