Koszyk 0
Opis:
Bajki dla malucha to seria pięknych polskich wierszy, które uczą i bawią, rozwijając wyobraźnię najmłodszych czytelników. To wydanie, wzbogacone barwnymi i sympatycznymi ilustracjami, zachwyci zarówno dzieci, jak i rodziców.
  • Skrzat
  • twarda
Mniej Więcej
  • Wiesław Drabik
  • 6
  • 163
  • 163
  • 9788379151554
  • 9788379151554
  • ZCGCR
  • 1-3 lata

Recenzje czytelników

krowa

Ocena:
Autor:
Data:
Książeczki kartonowe, jak pisałam całkiem niedawno, są bardzo różne. Dziś opowiem o serii autorstwa Wiesława Drabika „Bajki dla malucha” a dokładniej o tytułach "Piesek", "Konik", "Krowa". Pisarz, ku uciesze dzieci oraz ich rodziców, ma na swoim koncie już ponad sto pięćdziesiąt książek dla dzieci, które ukazują się od 1995 roku ...
Na ich kartach prezentowanych dziś tytułów maluchy znajdą przesympatyczne króciutkie wierszyki przybliżające sylwetki każdego ze zwierzaków. Poza taką charakterystyką jest coś co szczególnie ucieszyło moje maluchy a mianowicie w tekście znajdują się również do odczytania i naśladowania odgłosy wspomnianych zwierząt. Takie elementy szczególnie zachęcają dzieci do mówienia/czytania stając się zaczątkiem wesołej zabawy. Rymowanki są w tym wypadku niedługie ale zabawne i melodyjne. Szybko wpadają w ucho i nie mogą się po prostu nie spodobać.
Książeczki same w sobie nie są duże, mają zaokrąglone rogi i co równie ważne duże kolorowe ilustracje, których autorką jest Agata Nowak. U nas takie właśnie lektury mają ostatnio duże powodzenie. Młodsza córka zagląda do nich właśnie w poszukiwaniu fajnych ilustracji, a te jak widzę przypadły jej do gustu, starsza natomiast próbuje swoich sił w czytaniu. A, że tekstu jest niewiele a czcionka stosunkowo duża sprawdzają się i na tej płaszczyźnie.
Myślę, że z czystym sercem możemy polecić wszystkim małym czytelnikom cała tę uroczą serię. Na pewno nie można się przy niej nudzić ;)
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena