Koszyk 0
Opis:
Napisałem o rzeczach, o których sam chciałbym usłyszeć jeszcze kilka lat temu.Przeprowadzam czytelnika przez moją drogę ku dorosłości, pokorze i zrozumieniu.Odkrywam prawdziwe znaczenia bycia sobą, zdrowego egoizmu i fałszywego altruizmu.Wciąż uczę się mniej brać, a więcej dawać. Boli mnie ludzka krzywda, jaką sobie nieświadomie nawzajem wyrządzamy.Włodek Markowicz Wł ... odek Markowicz – Do 2015 roku jeden z twórców popularnego vloga Lekko Stronniczy, od roku tworzy autorski kanał na YouTube. Jego filozoficzny film „Kropki” obejrzano już 1 200 000 razy. Dwukrotny laureat nagrody Grand Video Awards 2015 prestiżowego magazynu Press oraz zdobywca przyznawanej przez youtuberów statuetki za „Montaż Roku” podczas Video Arena. Na co dzień łączy kropki. Czytaj dalej >> << Zwiń
Mniej Więcej
  • Włodek Markowicz
  • 2016
  • 1
  • 360
  • 205
  • 164
  • *, 97883240-3629-5
  • 9788324036295
  • ZD7MX

Recenzje czytelników

kropki

Ocena:
Autor:
Data:
Nie wiedziałam , czego się spodziewać po tej książce. Bardzo lubię twórczość Włodka Markowicza wiec nie do końca byłam zmieszana , ale zaciekawiona co może nam on zaoferować. Wspomnę od razu , że poprzedniej jego książki nie czytałam. Chyba widząc tą książkę na półce w księgarni bym po nią nie sięgnęła i nie kupiła jej z własnej woli. Chociaż okładka powaliła na kolana i pięknie prezentuje się na mojej biblioteczce.

Trzeba powiedzieć od razu ... że autor piszę bardzo chaotycznie i nie można się wgryź w książkę. Mi osobiście pomogły filmiki na youtube w końcu zrozumieć co autor chciał tak naprawdę nam przekazać i przed czym w pewnym stopniu nas ostrzega albo zachęca.

Książka naprawdę jedna z fajniejszych chociaż nie dla każdego. Myślę , że osoby przed 18-20 rokiem życia mogą do końca nie zrozumieć o czym autor mówi w swojej książce.
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Łączmy kropki

Ocena:
Autor:
Data:
Moje zdanie o książkach pisanych przez blogerów raczej nie jest pozytywne. Traktuje je jako zaczerniacze papieru i sposób celebrytów na zarobienie na chlebek z masełkiem. I tutaj właściwie nie powinno być żadnego ale. Ale jednak jest. Na książkę Włodka Markowicza czekałam z niecierpliwością od kiedy widziałam go w 20m2 Łukasza i dowiedziałam się, że książka powstaje. Wyobraźcie więc sobie moją radość, gdy Wydawnictwo Znak Literanova zaproponowało mi ją do recenzji ... Po przeczytaniu książki jednak nie bardzo wiem jak ją skomentować.
To bez wątpienia dobra książka, bardzo głęboka. Nie jest to jednak w żadnym razie poradnik pozytywnego myślenia w stylu „Włodek pokaże Ci co zrobić żebyś był szczęśliwy tak jak on”. Nie nie. Autor jest bezlitosny dla swojego czytelnika. Wskazuje mu drogę myślenia nie oszczędzając go i wytykając błędy, które popełnia każdy. Pokazuje mu, że nie jest idealny, że wobec ogromu wszechświata i tak nic nie znaczy. Jest przy tym nad wyraz skromny, pokazuje tylko swoje subiektywne opinie i spojrzenie na świat. Na samym początku książki Włodek pisze, że praca nad nią powinna być dla niego pewną formą terapii i na końcu przyznaje, że faktycznie tak było. Zmiana, która w nim zaszła jest zresztą widoczna gołym okiem. To już nie jest śmieszek z Lekko Stronniczych, ale dojrzały człowiek z ukształtowanym światopoglądem i własnym zdaniem na każdy temat. W książce pokazuje swój bunt, cierpienie i tok myślenia, który doprowadził go do przemiany. Czytając tę książkę warto się nad nią dobrze zastanowić i nie traktować autora jak kolejnego Paulo Coelho. Chociaż miejscami książka taka się właśnie wydaje, jest zbyt uduchowiona i patetycznie stara się przekazać uniwersalne prawdy o życiu. Myślę jednak, że każdy wyciągnie z niej coś innego i na każdym zrobi inne wrażenie. Najlepszą recenzją tej książki byłoby po prostu zachęcenie do przeczytania i przemyślenia jej samemu. Tak więc zapraszam i polecam obejrzeć też filmy Włodka, bo pomagają one zrozumieć, co autor chce nam przekazać i wyjaśniają chociażby sens tytułowych „kropek”.
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena

W zestawie taniej

35,91 Dostępny Wysyłamy w 3-6 dni
30,45 33,83

W zestawie taniej

Kupując zestaw oszczędzasz:
6,50 zł

Cena zestawu:

94,46 zł
100,96 zł
Oszczędzasz6,50 zł
Dostępne Wysyłka 24h