Koszyk 0
Opis:
Kolejny bestseller opowiadający o klientach baru Lume. Dziarscy staruszkowie  i właściciel baru Massimo po raz kolejny sprawnie  rozwiązują zagadkę kryminalną. Dzięki nim dowiemy się, kto jest sprawcą morderstwa, które może wpłynąć na wynik wyborów do senatu. Podczas gdy kandydaci walczą o władzę  w oryginalnym włoskim stylu, bywalcy baru Lume zgłębiają pasjonują ... cą historię miłosną z przeszłości. Marco Malvaldi po raz kolejny udowadnia, że umie zadziwić, rozbawić, a jednocześnie bezlitośnie wytknąć narodowe wady mieszkańców Toskanii -  z typową dla niego i dla tego regionu Włoch dobroduszną ironią. Czytaj dalej >> << Zwiń
Mniej Więcej
  • Marco Malvaldi
  • 2015
  • 1
  • 210
  • 180
  • 110
  • 978837392-560-1
  • 9788373925601
  • ZCZG5

Recenzje czytelników

.

Ocena:
Autor:
Data:
Marco Malvaldi,to uznany we Włoszech twórca nie tylko kryminałów.Zdarzyło mu się również występować na scenie jako śpiewak operowy.
"Król gry", to trzeci tom cyklu kryminalnego, rozgrywającego się bezpośrednio w pewnym barze lub w okolicach.Jak bywa, w przypadku takich cyklów, nie trzeba znać poprzednich części, aby cieszyć się z lektury.Cykl łączą tylko bohaterowie i niektóre miejsca, w których toczy się cała akcja.

Tym razem, wszystko rozpoczyna się ... od tragicznego w skutkach wypadku samochodowego, który zapoczątkuje całą serię przedziwnych wydarzeń.Massimo Viviani, przy pomocy grupki zwariowanych staruszków, postanawia rozwiązać sprawę, z którą nie radzi sobie pewien komisarz.Jak skończy się cała sprawa, pozostawiam czytelnikom.
Nasz bohater będzie musiał odpowiedzieć na pytania, kto zabił i dla czego, a dojście do tego, będzie niezwykle trudne.

Zabawna i ciekawa książka.Niewielkich rozmiarów, czyta się bardzo dobrze i nie wiadomo kiedy człowiek zdaje sobie sprawę, że wsiąkł w tą atmosferę i autentycznie lubi bohaterów.Polecam.
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena