Koszyk 0
Opis:
Wskakuj na bajka i poczuj świat wszystkimi zmysłami. Rower jest niezależny, szybki, zdrowy, tani i demokratyczny. Górski, szosowy, crossowy i trekkingowy. Rower po prostu sprawia przyjemność! Z Pascalem będzie ona jeszcze większa. Tego przewodnika się nie czyta, (z) tym przewodnikiem się jedzie! Na zachód Zamki, klasztory i tajemnicze budowle. Alwernia i Diabelski Most. Doliny i forty. Lasy i puszcze. Myślenice Tu zaczynają się Beskidy. Diabli Kamień, Trupielec ... Kalwaria Zebrzydowska Dla każdego! Północne rubieże Wspaniałe widoki, rowerowa lekcja pokory. Forty 44 i 45. Jaskinie: Mamutowa i Nietoperzowa. Ojców i Pieskowa Skała. Na południowy wschód Senne wioski i płaski krajobraz. Wieliczka! Twierdza Kraków zdobyta na rowerze miejskim. Czytaj dalej >> << Zwiń
 • Pascal
 • miękka
Mniej Więcej
 • Praca Zbiorowa
 • 2014
 • 0
 • 204
 • 191
 • 116
 • 9788376422947
 • 9788376422947
 • ZBFZS

Recenzje czytelników

są dużo lepsze pozycje na rynku

Ocena:
Autor:
Data:
Bardzo chciałam znaleźć jakieś plusy tego przewodnika. profile wysokościowe, szacowany czas przejazdu, warianty tras oraz trudność są już pewnym standardem więc tego nie liczę. Na plus mogę zaliczyć jedynie:
+ przepisy ruchu drogowego
+ pierwszą pomoc (choć myślę, że dla większości rowerzystów to nie są nowości).
Minusów jest znacznie więcej:
- grafika - o gustach się nie dyskutuje ... mnie się nie podoba i już
- przewodnik jest klejony - mój rozkleił się prawie od razu
- ciekawostki - ta sama ciekawostka pojawia się w przewodniku kilka razy (wg mnie wystarczyło napisać raz i dać odnośnik)
- edycja - literówki, znaki interpunkcyjne
- trasy - czasem mam wrażenie, że nikt nie przejechał danej trasy, pojawiają się teksty: skręć przy krzakach (których nie ma), lub za ostatnim domem (w międzyczasie powstały kolejne)
- bajkowy poradnik - dużo wg mnie niepotrzebnych porad dotyczących zakupu roweru (myślę, że po ten poradnik sięgają posiadacze roweru), zamiast tego przydałby się poradnik jak np zmienić dentkę w rowerze
- MAPY - jak dla mnie NAJWIĘKSZY MINUS! (po to w zasadzie takie poradniki powstają, po to je kupujemy) mapy są nieczytelne, trasa na nich jest wykropkowana a nie "jedzie" ulicą, brakuje podstawowej legendy, niektóre mapy powinny mieć inną skalę, dwa razy w przewodniku pojawia się ta sama mapa przy dwóch różnych trasach (str 58 Szosą do Sułkowic oraz str 64 Relaks na kółkach)
- brakuje skorowidza miejscowości, miejsc
- cena - jak dla mnie za wysoka w stosunku do jakości

Dużo jeżdżę na rowerze po samym Krakowie jak i okolicach. Większość z proponowanych tu miejsc/tras już zwiedziłam wcześniej. Mam chyba wszystkie dostępne przewodniki rowerowe i ten wypada najsłabiej.
Polecam go raczej jako inspiracji.
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena