Koszyk 0
Opis:
Edukacyjne książki z naklejkami dla najmłodszych. Uczą dzieci nowych pojęć, ćwiczą i utrwalają zdobytą wiedzę. Kolorowe zdjęcia i naklejki zachęcą dzieci do zabawy i nauki.
Mniej Więcej
  • 2012
  • 16
  • 288
  • 200
  • 978-83-7612-691-3
  • 9788376126913
  • ZAO6K
  • 4-6 lat, 7-10 lat

Recenzje czytelników

Dla małych odkrywców

Ocena:
Autor:
Data:
Zielone liście, żółte słońce, czerwone serce, fioletowa śliwka. Proste, prawda? Otóż nie dla każdego, bo dla małego odkrywcy, wkraczającego dopiero w życie, to wiedza tajemna. By ją zgłębić i w późniejszym, doroślejszym życiu w pełni wykorzystywać, potrzebny jest ktoś, kto zdradzi sekrety świata i nauczy nie tylko patrzyć, ale i rozróżniać. W tym przypadku – kolory.

Wydawnictwo Book House kolejny już raz pomoże zarówno maluchom ... jak i ich opiekunom za pomocą zabawy w naklejanie, poznać kolejne z ważnych zagadnień.

Niektóre z dzieci miały okazję zająć się dotychczas „Pojazdami”, inne „Kształtami”, czy „Zwierzętami”, czas więc najwyższy poznać „Kolory”.

Podobnie jak poprzednie książeczki z serii, także i w tej znajdziemy 70 kolorowych naklejek, które w prosty i przyjemny sposób pomogą dzieciom przyswoić nazwy kolorów, choć nie tylko. Pojawi się też mnóstwo innych pojęć, które za pomocą koloru określać będą niektóre charakterystyczne przymioty danej rzeczy, zwierzęcia, rośliny, itp. Bo przecież każdy dość szybko wie, że cytryna jest żółta, a ogórek zielony. Niby proste, a jednak…

Święta to prawda, że nie pamięta wół jak cielęciem był. Spróbujmy zatem uprzyjemnić młodemu człowiekowi naukę i sprawić, że będzie z radością przyswajał sobie wiedzę, ofiarowując mu do pomocy „Zeszyty dla najmłodszych. Kolory”.

Dziecko w mig odkryje, jak pasjonujący jest świat i z jak wielu barw się składa.

Dużym atutem tego niewielkiego zeszytu jest jego estetyczne wykonanie. Z przyjemnością zawiesić można oko zarówno na miniaturowych zdjęciach, jak i na powiększających te obrazy naklejkach.

Ale ładne i staranne wykonanie to nie wszystko. Zeszyty rozwijają w dzieciach zdolności manualne, jeśli tylko pozwolimy dziecku na samodzielne naklejanie obrazków, nie przejmując się, że czasem nie wymierzą dokładnie w odpowiednie pole. Nawet, jeśli nie trafią nawet w pobliże tego pola… Nie ma to znaczenia. Nauka wymaga pracy, a trening czyni mistrza. Wraz z wiekiem i praktyką przyjdzie i dokładność.

Polecam do wspólnej zabawy.
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena