Koszyk 0
Opis:
 Wyjątkowa książka do kolorowania pełna geometrycznych kształtów, wzorów, porad, wskazówek, podnoszących umiejętności na wyższy poziom wtajemniczenia.30 projektów „koloruj po numerach”, które można wykonać samodzielnie, lub według wskazówek znajdujących się w książce, to wspaniały sposób na utrzymanie umysłu w dobrej kondycji, relaksowanie się ... i wprawienie w dobry nastrój. Czytaj dalej >> << Zwiń
Mniej Więcej
  • Opracowanie Zbiorowe
  • 2016
  • 112
  • 296
  • 222
  • 978-83-7983-986-5
  • 9788379839865
  • ZDCMG
  • 14-16 lat

Recenzje czytelników

Koloruj według numerów

Ocena:
Autor:
Data:
„Koloruj według numerów. Zwierzęta” to kolorowanka, która jest również poradnikiem. Jeszcze nigdy nie spotkałam takiego połączenia i muszę zaznaczyć, że ta wyjątkowość sprawia, że kolorowanka zyskuję na wartości i należy zwrócić na nią uwagę.


Już sam sposób kolorowania różni się od tradycyjnego. Wzory składają się z geometrycznych kształtów, z których każdy posiada numerek, a liczbą został przypisany kolor ... Należy postępować według klucza znajdującego się na początku książki i cieszyć pięknymi rysunkami.Zadanie proste, ale żeby zadowolić bardziej wprawnych rysowników, wzory zostały posegregowane według trudności. Początkujący zaczynają od poziomu najłatwiejszego, a kiedy poczują się pewniej, mogą wypróbować rysunki z grupy średnio zaawansowanej. Żądni trudnych szablonów, stanowiących prawdziwe wyzwanie, z pewnością poczują się spełnieni wypierając coś z rysunków zaawansowanych, które są naprawdę trudne. Kolorowanka wydaję się łatwa, ale w rzeczywistości jest skomplikowana, nawet te rysunki z grupy dla początkujących. Wymaga dużego skupienia, a mózg pracuje na wysokich obrotach, co z pewnością jest plusem.


Porady, w które została wzbogacona ta książka, pomogą niejednemu początkującemu rysownikowi, a i tym już wprawionym zdradzą kilka trików. Dowiecie się jak mieszać i cieniować kolory, bądź powielić szablon. Kilka ciekawych sztuczek ułatwi kolorowanie nie tylko tej kolorowanki, ale i innych.


Zbiór pięknie i profesjonalnie wydana. Dajcie się porwać magii kolorowania i aktywujcie uśpione rejony mózgu. Jest to nowe, zajmujące hobby, które rozwija zdolności i pobudza do działania. Polecam!

4+/6
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena