Koszyk 0
Opis:
 Wyjątkowa książka do kolorowania pełna geometrycznych kształtów, wzorów, porad, wskazówek, podnoszących umiejętności na wyższy poziom wtajemniczenia.30 projektów „koloruj po numerach”, które można wykonać samodzielnie, lub według wskazówek znajdujących się w książce, to wspaniały sposób na utrzymanie umysłu w dobrej kondycji, relaksowanie się ... i wprawienie w dobry nastrój. Czytaj dalej >> << Zwiń
Mniej Więcej
  • Opracowanie Zbiorowe
  • 2016
  • 112
  • 296
  • 222
  • 978-83-7983-986-5
  • 9788379839865
  • ZDCMG
  • 14-16 lat

Recenzje czytelników

Koloruj według numerów

Ocena:
Autor:
Data:
„Koloruj według numerów. Zwierzęta” to kolorowanka, która jest również poradnikiem. Jeszcze nigdy nie spotkałam takiego połączenia i muszę zaznaczyć, że ta wyjątkowość sprawia, że kolorowanka zyskuję na wartości i należy zwrócić na nią uwagę.


Już sam sposób kolorowania różni się od tradycyjnego. Wzory składają się z geometrycznych kształtów, z których każdy posiada numerek, a liczbą został przypisany kolor ... Należy postępować według klucza znajdującego się na początku książki i cieszyć pięknymi rysunkami.Zadanie proste, ale żeby zadowolić bardziej wprawnych rysowników, wzory zostały posegregowane według trudności. Początkujący zaczynają od poziomu najłatwiejszego, a kiedy poczują się pewniej, mogą wypróbować rysunki z grupy średnio zaawansowanej. Żądni trudnych szablonów, stanowiących prawdziwe wyzwanie, z pewnością poczują się spełnieni wypierając coś z rysunków zaawansowanych, które są naprawdę trudne. Kolorowanka wydaję się łatwa, ale w rzeczywistości jest skomplikowana, nawet te rysunki z grupy dla początkujących. Wymaga dużego skupienia, a mózg pracuje na wysokich obrotach, co z pewnością jest plusem.


Porady, w które została wzbogacona ta książka, pomogą niejednemu początkującemu rysownikowi, a i tym już wprawionym zdradzą kilka trików. Dowiecie się jak mieszać i cieniować kolory, bądź powielić szablon. Kilka ciekawych sztuczek ułatwi kolorowanie nie tylko tej kolorowanki, ale i innych.


Zbiór pięknie i profesjonalnie wydana. Dajcie się porwać magii kolorowania i aktywujcie uśpione rejony mózgu. Jest to nowe, zajmujące hobby, które rozwija zdolności i pobudza do działania. Polecam!

4+/6
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

ZWIERZĘTA, CYFRY I KOLORY

Ocena:
Autor:
Data:
Chyba nie ma osoby, która jako dziecko nie uwielbiałaby kolorować. Te nasze przyjemności z dzieciństwa postanowiono w ostatnich latach przenieść na nowy grunt, oferując o wiele bardziej skomplikowane i wymagające ilustracje dla dorosłych. Z czasem pojawiły się kolejne wariacje na ten temat, w tym również ta, ciekawa publikacja zatytułowana „Koloruj według numerów”.

Żyrafa, motyl, wąż, słoń, koń, kogut, lew, papugi, tygrys, byk, kot, pies, lis, wilk, niedźwiedź… To tylko niektóre ze zwierząt ... jakie pojawiają się na łamach niniejszej książeczki. Co może być ciekawego i nietypowego w ich kolorowaniu? Każda z postaci składa się z figur geometrycznych, te zaś czytelnik musi pokolorować według konkretnych numerów. Duża ilość barw tworzy wówczas bardzo kolorową, ciekawą ilustrację, kojarzącą się wyglądem z witrażem.

I z takich właśnie witrażowych rysunków składa się niniejsza książka, znajdująca się gatunkowo gdzieś pomiędzy kolorowankami znanymi z dzieciństwa, a antystresowymi publikacjami dla dorosłych. Można więc powiedzieć, że przeznaczona jest przede wszystkim dla nastolatków, ale zarówno dzieci, jak i dorośli znajdą tutaj coś dla siebie. W szczególności, że ilustracje zostały przygotowane w trzech stopniach trudności. I tak najpierw mamy ponumerowane wszystkie elementy, potem, kiedy nabieramy już wprawy dostajemy rysunki z tylko częścią numerów, a w końcu cała odpowiedzialność za dobór barw spoczywa już tylko na nas.

Oczywiście w „Koloruj według numerów” nie zabrakło także porad, w których dowiemy się jakich przyborów używać, jakimi technikami się posłużyć, jak cieniować czy przenosić wzory. Możemy postępować zgodnie z nimi, szczególnie na początku, możemy także je zignorować – wszystko tutaj zależy od nas. Od naszej inwencji i tego, co dostarcza nam największej zabawy.

A tej nie brakuje. Ilustracji jest dużo, wymagają także sporo czasu, a sama publikacja została wydana ładnie i starannie. Dlatego jeśli lubicie kolorować i chcecie zakosztować czegoś nowego, sięgnijcie.
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena