Koszyk 0
Opis:
Zbiór 30 unikalnych rysunków Hanny Bakuły do kolorowania w dowolnej technice. Mnóstwo elementów daje duże możliwości inwencji twórczej. Każdy rysunek ma zabawny tytuł i notkę, sugerującą sposób malowania. Wspaniały sposób na relaks i niepowtarzalny prezent dla osób lubiących sztukę i mających poczucie humoru. Gotowe obrazki można oprawić albo przechowywać jako wł ... asny albumik malarski. Czytaj dalej >> << Zwiń
Mniej Więcej
  • Hanna Bakuła
  • 2016
  • 72
  • 295
  • 205
  • 9788379452743
  • 9788379452743
  • ZDB3L

Recenzje czytelników

Kolorowanki erotyczne

Ocena:
Autor:
Data:
Hanna Bakuła jest znaną pisarką i malarką. To autorką wielu książek, rzeźb ceramicznych oraz akwareli o tematyce erotycznej.

„Kolorowanki erotyczne” zainteresowały mnie nie tylko na temat, ale i charakterystyczną kreskę artystki. Znajdziecie w niej 30 oryginalnych rysunków, dzięki którym zaznacie chwili wytchnienia i rozwiniecie zdolności manualne.

Świetna i niepowtarzalna zabawa. Każdy rysunek opatrzony jest w krótką notkę, wyjaśniająca sens pracy oraz cenne rady ... które z jednej strony pomagają, ale stanowią również wyzwanie dla tych mniej kreatywnych rysowników. Prace są łatwe, lecz można je kolorować dowolną techniką. Idealna do wykorzystania kredek akwarelowych, techniką na mokro.


Gotowa praca pięknie wygląda, lecz czerwone wstawki stanowiły dla mnie problem i często mi przeszkadzały. Jakość wydania bardzo mnie zaskoczyła i szczerze powiem, że nawet niepokolorowana robi wrażenie. Jest to kolorowanka, którą po ukończeniu można postawić na półce i prezentować gościom, gdyż jest odważna, urocza i piękna!

4+/6
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

https://ktoczytaksiazki-zyjepodwojnie.blogspot.com/

Ocena:
Autor:
Data:
Kolorowanki zdążyły już zadomowić się na naszym rynku wydawniczym i nie mam tutaj na myśli małych książeczek dla dzieci. Orientalne wzory, zwierzęta, rośliny. Nikt już nie widzi niczego dziwnego w fakcie, że dorośli ludzie zabierają się za wzbogacanie kolorami czarnobiałych obrazów, redukując stres i ćwicząc cierpliwość. Czy zatem jest jeszcze coś, co może nas zaskoczyć? Oczywiście. Publikacja dzieł Hanny Bakuła, artystki, która natchniona pasją z przeszłości stworzyła „Kolorowanki erotyczne” ... Brzmi kontrowersyjnie, szokująco i ekscentrycznie? I tak właśnie jest. Zapraszam na recenzję.

To nie tylko beznamiętne rysunki wymagające wkładu pracy, by nabrały życia. To zbiór 30 unikalnych obrazków, które są jak opowiadanie, jak przekazywana etapowo historia. Każdy nosi swój tytuł, nakreśloną słownie sytuację i wskazówki. A odbiorca ma przygotowane gotowe pole do działania z wachlarzem wyboru technik i paletą wrażeń. Naznaczone erotyzmem, skropione wyobraźnią, przyozdobione humorem. Niepowtarzalne, niepozostawiające bez własnego zdania. Zachwycające bądź oburzające. Kolorowanki dla odważnych, rysunki z oryginalną kreską, wymagające kontrastów, choć i pozostawiające wolny wybór.

Romans z gejszą, Spotkanie z akrobatką, Hobby wuja Stefana to tylko trzy spośród trzydziestu finezyjnie brzmiących tytułów. Zacznijmy jednak może od początku, a książka zaczyna się krótką historią o początkach pasji Hanny Bakuły, kiedy jako mała dziewczynka wkraczała w świat kolorowanek. To właśnie tutaj, darząc odbiorcę książki kilkoma wskazówkami, autorka wyraźnie dyktuje pozwolenie na własną interpretację jej rysunków. A interpretować jest co, bo te kolorowanki są jak uchwycone migawką aparatu, intymne sceny. Przebrnąwszy przez krótki regulamin można zabrać się do dzieła z uzbrojeniem pełnym flamastrów, farb czy kredek.

Kolorowanki Hanny Bakuły niekonieczne wpadną w oko wielbicielom schematycznych, stawiających na estetykę i banalne piękno rysunków. Mające ukryty przekaz, zabarwione erotyką, kreślone w niepowtarzalny, oryginalny sposób. To raczej coś dla osób lubiących wyzwań, dla tych godzących się na naginanie granice moralności, dla osób odważnych, ale i z poczuciem humoru. Bo przecież nie o powagę, a zabawę tutaj chodzi.

Książka została wzbogacona o twardą oprawę przez co równie dobrze może sprawdzić się jako pomysłowy prezent dla wielbicieli kolorowanek i nie tylko. Bo tak samo, jak i pozostałe publikacje tego rodzaju zapewnia relaks, odprężenie i usprawnia pracę manualną. Taki sposób rozrywki nie został zarezerwowany wyłącznie dla dzieci, a już na pewno nie jest dedykowany młodszym ten konkretny tytuł. Jeżeli więc pomysł na ekscentryczne rysunki Hanny Bakuły Wam odpowiada, wiecie czego szukać.
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena