Koszyk 0
Opis:
Zbiór 30 unikalnych rysunków Hanny Bakuły do kolorowania w dowolnej technice. Mnóstwo elementów daje duże możliwości inwencji twórczej. Każdy rysunek ma zabawny tytuł i notkę, sugerującą sposób malowania. Wspaniały sposób na relaks i niepowtarzalny prezent dla osób lubiących sztukę i mających poczucie humoru. Gotowe obrazki można oprawić albo przechowywać jako wł ... asny albumik malarski. Czytaj dalej >> << Zwiń
Mniej Więcej
  • Hanna Bakuła
  • 2016
  • 72
  • 295
  • 205
  • 9788379452743
  • 9788379452743
  • ZDB3L

Recenzje czytelników

Kolorowanki erotyczne

Ocena:
Autor:
Data:
Hanna Bakuła jest znaną pisarką i malarką. To autorką wielu książek, rzeźb ceramicznych oraz akwareli o tematyce erotycznej.

„Kolorowanki erotyczne” zainteresowały mnie nie tylko na temat, ale i charakterystyczną kreskę artystki. Znajdziecie w niej 30 oryginalnych rysunków, dzięki którym zaznacie chwili wytchnienia i rozwiniecie zdolności manualne.

Świetna i niepowtarzalna zabawa. Każdy rysunek opatrzony jest w krótką notkę, wyjaśniająca sens pracy oraz cenne rady ... które z jednej strony pomagają, ale stanowią również wyzwanie dla tych mniej kreatywnych rysowników. Prace są łatwe, lecz można je kolorować dowolną techniką. Idealna do wykorzystania kredek akwarelowych, techniką na mokro.


Gotowa praca pięknie wygląda, lecz czerwone wstawki stanowiły dla mnie problem i często mi przeszkadzały. Jakość wydania bardzo mnie zaskoczyła i szczerze powiem, że nawet niepokolorowana robi wrażenie. Jest to kolorowanka, którą po ukończeniu można postawić na półce i prezentować gościom, gdyż jest odważna, urocza i piękna!

4+/6
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena