Koszyk 0
Opis:
Audiobook CD Czyta: Tomasz Szwed Zapraszamy do Kliniki Małych Zwierząt w Leśnej Górce. Prowadzą ją małe zwierzęta: profesor Borsuk i jego biały personel - doktor Łasiczka, Suseł, siostry Wiewiórki, sanitariusz Ryś i wiele innych ważnych postaci. Opowiadania o lekarzach i ich pacjentach, o radościach, smutkach, niezwykłych przygodach i sukcesach medycznych wykształconych specjalistów o miłych pyszczkach, miękkich futerkach i barwnych piórkach.
  • Bis
Mniej Więcej
  • Tomasz Szwed
  • 2012
  • 0
  • 140
  • 125
  • 9788375512823
  • ZARW8
  • 1-3 lata, 4-6 lat, 7-10 lat, 10-13 lat

Recenzje czytelników

Leśny szpital

Ocena:
Autor:
Data:
Klinika małych zwierząt w Leśnej Górce autorstwa Tomasza Szweda to audiobook czytany przez samego autora. Skierowany jest do dzieci w wieku przedszkolnym. Zestaw składa się z dwóch płyt. Na jednej znajdziemy 9 bajek o leśnych zwierzakach, na drugiej zaś 6 piosenek śpiewanych przez Pana Psa. Każda bajka opowiada inną historię małego, chorego zwierzątka, które w poszukiwaniu pomocy trafia do kliniki Profesora Borsuka. Tam każdy pacjent może liczyć na pomoc ... W końcu w klinice pracuje bardzo sympatyczny i oddany personel - pani doktor Łasiczka oraz stażysta doktor Suseł.
Bajki są wciągające i słucha się ich bardzo przyjemnie. Zainteresowały nawet moje maluchy, a przyznam, że nie są miłośnikami audiobooków, więc ten naprawdę musiały uznać za interesujący. Każda bajka trwa średnio do 10 minut, więc myślę długość w sam raz.
Szczerze przyznam, że całość i mnie bardzo się spodobała. Szczególnie, że uczy maluchy naprawdę wartościowych rzeczy. Wiele małych futrzaków trafiających do kliniki znalazło się tam za sprawą człowieka. Ludzie, czasem nawet nieświadomie ingerują w środowisko mieszkańców lasu, hałasując, wyrzucając śmieci czy niszcząc przyrodę. Wszystko to dla zwierzaka może okazać się bardzo niebezpieczne i takie właśnie wnioski maluchy wyniosą słuchając tych opowiadań.
Jeśli chodzi o piosenki to powiedzmy, że spadły na drugi plan. Niemniej jednak są wesołe i skoczne dlatego nie przekreśliłam ich całkowicie. Po prostu moje maluchy potrzebują czasu na to by poznać je lepiej. Póki co chętnie słuchają bajek i te naprawdę gorąco polecam ;)
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena