Koszyk 0
Opis:
Kilka dni przed swoim ślubem Lucy zniknęła z domu. Odnaleziono ją na plaży, stojącą w lodowatej wodzie, z całkowitą amnezją. Nie pamiętała, kim jest, nie potrafiła wrócić do domu. Nie rozpoznała twarzy narzeczonego. Krok po kroku musiała poskładać swoje życie na nowo, walcząc o każdy powracający okruch przeszłości. Ale czy to możliwe, by odbudować związek bez wspólnych wspomnień? "Kiedy zapomnisz" to wzruszająca opowieść o pamięci, miłości i tożsamości ... historia o poznawaniu siebie i zakochiwaniu się na nowo. To książka, której nie sposób zapomnieć! Czytaj dalej >> << Zwiń
Mniej Więcej
  • Jennie Shortridge
  • 2014
  • 1
  • 430
  • kieszonkowe
  • 168
  • 118
  • 978-83-240-2535-0
  • 9788324025350
  • ZBEUC

Recenzje czytelników

Miłość nigdy nie ustaje?

Ocena:
Autor:
Data:
Data wyznaczona, sala zamówiona, zaproszenie czekają, żeby je zaadresować, a ona jedzie na przymiarkę wymarzonej sukni – jedzie i nie wraca… Gdy już prawie wszystko gotowe ona znika.
Lucie, bo to o niej mowa zostaje odnaleziona po kilku dniach w odległym San Francisco. Stoi w morzu, patrzy przed siebie, nie wie kim jest, ani co się dzieje.
Przyjeżdża karetka, zdają mnóstwo różnych, dziwnych pytań… kto jest prezydentem Stanów Zjednoczonych, jaki jest dzień, pytają o dowód osobisty ... Lucie trafia do szpitala psychiatrycznego, lekarze stawiają diagnozę – to tzw. fuga dysocjacyjna. Dobra wiadomość jest taka, że u większości pacjentów pamięć wraca… u większości.
Grady, jej narzeczony odnajduje ją, ale czy naprawdę? Czy ta Lucie to nadal ta sama osoba? Jej ciało rozpoznaje jego dłonie, jego zapach, ale rozum nie podpowiada nic. Czy w takiej sytuacji można myśleć o przyszłości? Znów zaczynać wszystko od zera.
- Cześć Lucie.
- Cześć Grady.
- Może wybierzemy się dziś wieczorem na kawę, porozmawiamy, pospacerujemy.
Czy tak powinien zacząć, jakby nie istniało żadne wczoraj, a jutro było jedną, wielka zagadką? Czy wspólnie przeżyte lata kiedyś powrócą?
Oprócz wielu pytań o przyszłość, Grady zadawał sobie również pytania o te poprzednie kilka dni, gdy rozstali się w gniewie, gdy pokłócili się tak, że to był ostatni raz, gdy widział dawną Lucie. Co się z nią działo podczas, gdy on obklejał okolicę plakatami z jej zdjęciem?
Czy „nowa” Lucie będzie potrafiła wrócić do „starego” życia? Czy prawdziwa miłość naprawdę istniej i przezwyciężą wszystko, nawet ogromną pustkę i przepaść jaka wytworzyła się między narzeczonymi?

Magdalena Kielnar
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena