Koszyk 0
Opis:
Bohaterem historyjek jest praktyczny i pomysłowy bóbr Kastor. W każdej z nich robi coś nowego: buduje, uprawia fasolkę, piecze... Wszystkie te czynności są w książeczkach wspaniale zilustrowane i szczegółowo opisane, co na pewno pomoże dziecku w samodzielnym ich wykonaniu. Książki przeznaczone dla dzieci od 3. roku życia.
Mniej Więcej
  • Lars Klinting
  • 2015
  • 40
  • 260
  • 195
  • 978838008-068-3
  • 9788380080683
  • ZCKD6
  • 7-10 lat, 10-13 lat

Recenzje czytelników

Kastor majsterkuje

Ocena:
Autor:
Data:
Lars Klinting nie dość, że stworzył jak na razie dwie książeczki o bobrze Kastorze, przeznaczone dla dzieci od 3 roku życia,to jeszcze je zilustrował. Myślę, że młodzi czytelnicy będą zachwyceni, gdyż te książeczki to coś nowatorskiego.

Kastor postanowił zbudować swoją skrzynkę na narzędzia. Strona po stronie mamy ukazane, jak to robi oraz jakich narzędzi używa (wszystkie są podpisane i osobno przedstawione na ilustracji). Nie zabrakło także krótkich 2-3 linijkowych dopowiedzeń tekstowych ... które dopełniają ilustracje.

Pierwszy raz spotkałam się z książką typu ,,zrób to sam" w takim wydaniu. Na końcu książeczki zostały podane dokładne materiały oraz wymiary na skrzynkę do narzędzi, którą wykonał Kastor. Myślę, że rodzice z czynną pomocą dzieci, angażując je w ten projekt, mogą wykonać coś podobnego i przy okazji miło spędzić czas we własnym towarzystwie.

,,Kastor majsterkuje" to książeczka prostokątna, w dużym formacie, w twardej oprawie z ciekawymi i uroczymi ilustracjami. Niewątpliwym atutem tej publikacji jest to, że Lars Klinting wszystko wykonał samodzielnie - tekst, ilustracje, nawet projekt okładki. Za kilka dni przedstawię Wam ,,Kastor uprawia fasolkę", która jeszcze bardziej mi się spodobała.

Moja ocena: 5/6
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena