Koszyk 0
Opis:
Karty, które zawsze można mieć ze sobą Karty edukacyjne dla młodszych dzieci, które pomagają w nauce liczenia, tabliczki mnożenia, poznawania liter oraz pierwszych angielskich słówek. W każdym pudełeczku znajduje się 40 obustronnych, kolorowych kart. Całość przewiązana jest sznureczkiem, dzięki któremu karty można mieć zawsze ze sobą. Doskonała pomoc edukacyjna dla rodziców ... opiekunów i nauczycieli. Czytaj dalej >> << Zwiń
 • Wilga
 • twarda
Mniej Więcej
 • Praca Zbiorowa
 • 2016
 • 40
 • 115
 • 110
 • *, 97883280-3177-7
 • 9788328031777
 • ZDCS7
 • 4-6 lat

Recenzje czytelników

PIerwsze słowa po angielsku

Ocena:
Data:
Żyjemy w czasach, w których podróżowanie stało się dziecinnie proste - wystarczy mieć paszport i można się przemieszczać niemalże po całym świecie. Wiadomo - aby zwiedzać, potrzebny jest język angielski, chociaż podstawowy. Warto zatem uczyć dzieci tego międzynarodowego języka już od najmłodszych lat. Pomogą nam w tym kolorowe i umieszczone w poręcznym pudełku karty obrazkowe z angielskim alfabetem i przykładowymi wyrazami po angielsku.


W pudełku znajdziemy parę rodzajów kart - takie ... na których obrazek zajmuje całą powierzchnię karty oraz takie, gdzie na karcie są umieszczone cztery różne ilustracje. Łącznie jest ich 40 i każda z nich pokazuje coś innego. Każda z kart ma na odwrocie (oraz w prawym górnym rogu) napisaną literę, której dotyczą obrazki, na dole wymogę wyrazu i podpis po angielsku. Karty są duże i kolorowe i stwarzają możliwość wielu zabaw - nie koniecznie suchego odpytywania... Możemy je losować, tasować, bawić się w skojarzenia, układać zdania po angielsku z danym słowem - możliwości jest wiele i wszystko zależy od kreatywności rodzica, preferencji dziecka i wspólnych dobrych chęci.


Jestem pewna, że karty przyniosą wiele radości i ułatwią pierwsze kroki z językiem angielskim. Dzięki tego typu pomocom możemy pokazać dzieciom, że nauka wcale nie musi być irytująca i nudna!
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena