Koszyk 0
Opis:
Przygody Karolci, dziewięcioletniej dziewczynki, która znajduje spełniający życzenia czarodziejski błękitny koralik (w drugim tomie magicznym elementem jest niebieska kredka), zainteresują każde dziecko, szczególnie dziewczynkę. W opowieściach o Karolci pojawia się tak lubiane przez dzieci połączenie świata realnego, zwyczajnego, otaczającego nas wszystkich, z elementem magii. Dzieje Karolci są nierozerwalnie związane z pięknym wizerunkiem, jaki nadała jej Halina Bielińska ... Halina Bielińska była siostrą autorki, Marii Kruger i obie artystki blisko nad tym wizerunkiem współpracowały. Jest to wydanie jubileuszowe z okazji setnej rocznicy urodzin autorki - każdy egzemplarz posiada swój indywidualny numer. Ilustracje zostały pokolorowane przez Kasię Kołodziej. Czytaj dalej >> << Zwiń
Mniej Więcej
 • Maria Kruger
 • 2014
 • 0
 • 280
 • 244
 • 170
 • *, 9788377911648
 • 9788377911648
 • ZBBO2
 • Szkoła podstawowa
 • Klasa 2 szkoły podstawowej
 • 7-10 lat

Recenzje czytelników

Karolcia. Witaj, Karolciu!

Ocena:
Autor:
Data:
Te opowiadania są naprawdę fantastyczne. Uwielbiam je. Pamiętam, ze gdy byłam mała moja mama czytała nam je dużo wcześniej niż zaczęłam chodzić do szkoły. Przygody Karolci zawsze szalenie mi się podobały i mogłam ich słuchać bez końca. Uważam, że wydanie tej lektury w takiej właśnie formie to fantastyczny pomysł. Ja jestem zachwycona.

Oprócz tego książka ta jest także porządnie wydana. Kartki przypominają nam te z książek z naszego dzieciństwa, bo są grube i szorstkie ... No i oczywiście wszystkie są wszyte w twardą okładkę. A grzbiet książki jest wykonany z płótna. Widać, ze wydawnictwo dołożyło wszelkich starań, by to była piękna lektura. Dopracowana w każdym szczególe. I żeby fantastycznie prezentowała się w naszej biblioteczce :)

Ja jestem zachwycona. Nie tylko treścią, ale i wydaniem tej książki. Cieszę się, ze powstała taka seria i bardzo bym chciała by tytułów w niej było coraz więcej. Zebranie takiej kolekcji to wspaniała pamiątka.
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Pięknie wydana

Ocena:
Autor:
Data:
Pięknie wydana książka, wydanie specjalne, na dość cienkim papierze, ale posiadająca ładne kolorowe ilustracje, 2 tomy w jednym. Zaciekawi każde dziecko, przystępnie napisana.
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena