Koszyk 0
Opis:
Trudi Canavan, autorka bestsellerowej Trylogii Czarnego Maga, rozpoczyna nowy cykl fantasy, umieszczony w klasycznym świecie magii, herosów, bogów i zakazanej miłości.
Mniej Więcej
  • Trudi Canavan
  • 2009
  • 2
  • 688
  • 195
  • 124
  • *, 97883-928837-53
  • 9788392883753
  • Y4637

Recenzje czytelników

Kapłanka w bieli

Ocena:
Data:
szę się, że to moje pierwsze spotkanie z książkami Trudi Canavan .... bo jeszcze tyle przede mną ! Jestem zauroczona "Kapłanką" i językiem tej książki :) Wzięłam z biblioteki tylko pierwszy tom, bo nie wiedziałam czy mi się spodoba ( w kwestiach fantastyki ciągle raczkuję) i teraz żałuję... że nie mogę sięgnąć po kolejny tomu. Tomy są grube (ponad 600 stron, ale ja takie książki lubię) - nie nudziłam się ani przez chwilę.

"Kapłanka" ... jest bardzo ciekawa - akcja toczy się wielowątkowo, opisy są malownicze, a mnogość niezwykłych postaci ubarwia opowieść. Czytałam różne opinie - m.in. że jest słabsza od Trylogii Maga - trudno mi porównać... Dla mnie jest ważne, że bardzo mi się podobała, a jeśli Trylogia Maga jest ciekawsza - to alleluja, wszystko przede mną! Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Kapłanka w bieli

Ocena:
Autor:
Data:
Bardzo polecam książkę. Autorka tak samo w I tomie Ery Pięciorga jak i we wcześniejszych swoich książkach powoli rozbudowuje świat oraz historie, dzięki czemu czytelnik może wyobrazić sobie sytuacje panującą w krainie opisywanej.

Bardzo polecam książki tej autorki, ponieważ potrafi konsekwentnie budować historie od pierwszego tomu do ostatniego danej trylogii, pozostawiając przy tym czytelnika oczekującego na następną trylogie związaną z daną krainą.
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena