Koszyk 0
Opis:
Czy zastanawiałaś się kiedyś nad tym, jak wyglądałoby Twoje wymarzone życie? Co naprawdę chciałabyś robić, co osiągnąć, kim się stać? Czy myślałaś o poznawaniu innych kultur, wspaniałej pracy, satysfakcjonującym życiu osobistym? A czy wiesz, że niezależnie od tego, jak Twoje życie wygląda w chwili obecnej, spełnienie marzeń naprawdę ... jest możliwe? Nie kręć głową z niedowierzaniem. Tysiące, a może miliony ludzi na świecie radykalnie zmieniły swoje życie tylko dlatego, że nie wydawało im się wystarczająco dobre. Ty też możesz to zrobić. Daj się porwać w niezwykłą podróż w poszukiwaniu źródeł pozytywnej zmiany. Poznaj historie tych, którym się udało, choć wcale nie było im łatwo. Odkryj ich pasje, motywacje, inteligentne sposoby na pokonanie przeszkód. Poczuj siłę, z jaką zmagali się z losem, i euforię, która towarzyszyła wygranej. Edyta Walęciak-Skórka wraz z adeptkami Akademii Projektantek Przyszłości pokaże Ci, jak znaleźć tę moc w sobie i wykorzystać ją na swoją korzyść. Nie wystarczy tylko marzyć — trzeba wytyczyć sobie cele i odrzucić ograniczające przekonania, podejmować wyzwania i nie bać się pracy czy walki o marzenia. Czy nie warto tego zrobić? * Sięgnij po marzenia i zaufaj im * Postaw sobie cele i zbuduj silne DLACZEGO * Znajdź swoje mocne strony i stwórz plan działania * Odkryj swoją moc i walcz o realizację marzeń * Naucz się zarządzać wspomnieniami i zmień swoje nawyki * Uwolnij przeszłość i wyrzuć negatywne wyzwalacze * Kolekcjonuj dobre wspomnienia * Uzbrój się w pozytywne przekonania * Myśl ponad schematami i porzuć swoje wymówki * Poszerzaj strefę komfortu i radź sobie z problemami * Poszukuj wyzwań Poznaj historie Akademii Projektantek Przyszłości i znajdź swoje miejsce na Ziemi! Edyta Walęciak-Skórka — absolwentka zarządzania na UE w Katowicach i psychologii w biznesie w W.S. Humanitas w Sosnowcu, a także Szkoły Trenerów Brainstorm w Krakowie. Trenerka biznesu i rozwoju osobistego, life & business coach. Właścicielka Centrum Szkoleniowo-Coachingowego “Wyższy Poziom”, współautorka książki W sukience do sukcesu. Autorka wielu programów szkoleniowych, w tym Akademii Projektantek Przyszłości, a także pierwsza w Polsce dream coach. Czytaj dalej >> << Zwiń
 • Sensus
 • miękka
Mniej Więcej
 • Edyta Walęciak-Skórka
 • 2015
 • 1
 • 220
 • 208
 • 140
 • 97883283-1426-9
 • 9788328314269
 • ZCY6F

Recenzje czytelników

Jutro zaczyna się dziś

Ocena:
Autor:
Data:
Teraz czas na kobiety!
Drogie panie, przystańmy na chwilę i porozmyślajmy o swoich celach, marzeniach oraz o motywacjach. Myślę, że niejedna z Was choć raz odczuła na własnej skórze jak ciężko zrobić karierę zawodową, jak ciężko zostawić męża gdy po pewnym czasie widzimy, że jesteśmy sobie całkiem obcymi ludźmi. Ile z Was tego nie zrobiło? Ile z Was nadal cierpi, dla dobra dzieci i rodziny? A przecież to nie o to chodzi ... czy nie chcecie przeżyć życia tak abyście w trakcie starości mogły szczerze sobie powiedzieć, że jesteście zadowolone w pełni ze swoich wyborów, ze swojej kariery i przynajmniej z połowy spełnionych marzeń?
Nikt nie wytłumaczy Wam jak to wszystko osiągnąć lepiej niż autorka tej książki. Otóż jak sama na początku pisze, doskonale wie o czym mówi, gdyż jej początki również nie były łatwe. Trwała w szarej codzienności dbając głównie o dobro rodziny. A gdzie spełnienie zawodowe? Autorka nie zostawia w osamotnieniu także tych kobiet, które być może zbyt szybko weszły w dorosłość, w życie rodzinne, a nie miały czasu zadbać o swój rozwój. Jeżeli sądzicie, że już nic dobrego nie czeka Was w życiu, to jest to odpowiednia pora aby sięgnąć po tę książkę.
Nie myślcie sobie, że autorka zostawiła Was same z ćwiczeniami i poradami książkowymi. Jeżeli macie jakiekolwiek pytania czy uwagi, to śmiało możecie pisać maile, lub odszukać Edytę Walęciak – Skórkę na Facebooku. Szczerze powiem, że jeszcze nie spotkałam się z tak otwartym poradnikiem, który wręcz zachęcałby do rozmowy z autorem. Dodatkowo znajdziecie także filmiki do niektórych rozdziałów, do których linki podane są na koniec.
Pierwszy raz również spotykam się z poradnikiem, gdzie na samym końcu jest mały tygodniowy dzienniczek tylko i wyłącznie do naszej dyspozycji. Dziennik Wdzięczności, ma być początkową formą okazywania wdzięczności za pozytywne rzeczy które się nam przydarzyły. A co kiedy siedem dni minie? Jak to co, oczywiście trzeba zacząć stosować podziękowania i wdzięczność już nie na kartce papieru, a w rzeczywistości.
Te plusy i przykłady, które tutaj Wam przybliżyłam to zaledwie połowa znajdujących się w książce. Resztę odkryjcie same!
Komu polecam: książka adresowana do kobiet, tak więc całą sobą przyłączam się do tego.
Moja ocena: 10/10
Polecamy, zespół dobrerecenzje.pl
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena