Koszyk 0
Opis:
Julka postanowiła podzielić się swoimi przemyśleniami z całym światem i założyła w sieci blog. Od jakiegoś czasu dziewczyna ma wrażenie, że jej rodzina nie rozumie.
Mniej Więcej
  • Ewa Bylica
  • 2008
  • 97883-245-85359
  • 9788324585359
  • V8200

Recenzje czytelników

Lekka lektura

Ocena:
Data:
Każdy z nas ma jakieś problemy, Julka - bohaterka serii Julka, pies i reszta świata ma problemy z matematyką oraz z miłością..., a wszystko komplikuje się jeszcze bardziej po powrocie z wakacji. Dług u rodziców, problemy z uczuciami, czyli typowe problemy nastolatki. Julka prowadzi także bloga, ale nie wnosi on niczego wielkiego w tej części.

Pozostałych części tej serii nie czytałam, książka jest fajna miło się ją czyta, lecz nie jest to jakaś rewelacja. Jest to lekka lektura ... bez żadnych zawikłań, zagadek, jest bardzo przewidywalna.

Czy przeczytam pozostałe części książki? Przeczytam jeśli będę miała okazję, ale nie będę się jakoś za tą serię uganiała.

Książka jest krótka, ale ma małe literki.

Okładka mi się podoba, bo osbiście bardzolubię zwierzęta, a dziewczyna która przytula psa , czyli powieściowa Julka, nie zajmuje na szczęście całej okładki.

Julka na zakręcie jest to książka lekka, nie zobowiązująca, wyszła spod pióra polskiej pisarki i stwierdzam, że polskie autorki są naprawdę utaletnowane.

Kiedyś uważałam tą książkę za rewelację, ale po prostu od tamtego momentu przeczytałam dużo lepszych książek, np.: Jeżycjadę, lecz gdy będę miała ochotę na coś lekkiego, to bardzo możliwe, że po nią sięgnę.
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena