Wirtualny doradca
facebook
promocje
 
New Sparks – kurs zgodny z nową podstawą programową – do wykorzystania na lekcjach angielskiego i podczas zajęć kształcenia zintegrowanego. Zawiera materiał na 2 lekcje tygodniowo.Nowy poziom New Sparks Starter – idealne rozwiązanie dla zerówek. Dzieci poznają podstawy języka, dzięki czemu nauka w klasie pierwszej przyjdzie im łatwiej. Zawiera materiał na 40 godzin zajęć.New Sparks: nowe historyjki, nowe piosenki, nowa szata graficzna, nowe ćwiczenia – dzięki nim kurs jest jeszcze ciekawszy i przyjemniejszy zarówno dla dzieci jak i nauczycieli.Bogate materiały dodatkowe dla nauczycieli – pacynki,

plakaty, flashcards, ćwiczenia do kopiowania, testy oraz mnóstwo pomysłów w książce nauczyciela. New Sparks daje nauczycielom możliwość planowania lekcji odpowiadających potrzebom różnych dzieci i klas.Mnóstwo materiałów do zabawy i pracy w domu wraz z notatkami dla rodziców i multi-ROMem. Dzięki New Sparks mogą naprawdę pomóc swoim dzieciom poznać i polubić język obcy.

Pokaż więcej >

Poinformuj społeczność:

Informacje dodatkowe

Tytuł Język angielski, klasa 1-3, Sparks, ćwiczenia, część 1, Oxford
Wydawnictwo Oxford University Press
Oprawa miękka
Rok wydania 2007
Numer wydania 1
Liczba stron 72
Długość [mm] 268
Szerokość [mm] 195
ISBN 978-0-19-439408-6
EAN 9780194394086
Indeks N2081
Szkoła Szkoła podstawowa
Klasa Klasa 1 szkoły podstawowej, Klasa 2 szkoły podstawowej, Klasa 3 szkoły podstawowej

Słowa kluczowe

Użyj spacji aby rozdzielić słowa, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy. więcej »

Oceniasz: Język angielski, klasa 1-3, Sparks, ćwiczenia, część 1, Oxford