facebook
promocje
 
New Sparks – kurs zgodny z nową podstawą programową – do wykorzystania na lekcjach angielskiego i podczas zajęć kształcenia zintegrowanego. Zawiera materiał na 2 lekcje tygodniowo.Nowy poziom New Sparks Starter – idealne rozwiązanie dla zerówek. Dzieci poznają podstawy języka, dzięki czemu nauka w klasie pierwszej przyjdzie im łatwiej. Zawiera materiał na 40 godzin zajęć.New Sparks: nowe historyjki, nowe piosenki, nowa szata graficzna, nowe ćwiczenia – dzięki nim kurs jest jeszcze ciekawszy i przyjemniejszy zarówno dla dzieci jak i nauczycieli.Bogate materiały dodatkowe dla nauczycieli – pacynki,

plakaty, flashcards, ćwiczenia do kopiowania, testy oraz mnóstwo pomysłów w książce nauczyciela. New Sparks daje nauczycielom możliwość planowania lekcji odpowiadających potrzebom różnych dzieci i klas.Mnóstwo materiałów do zabawy i pracy w domu wraz z notatkami dla rodziców i multi-ROMem. Dzięki New Sparks mogą naprawdę pomóc swoim dzieciom poznać i polubić język obcy.

Pokaż więcej >

Informacje dodatkowe

Tytuł Język angielski, klasa 1-3, Sparks, ćwiczenia, część 1, Oxford
Wydawnictwo Oxford University Press
Oprawa miękka
Rok wydania 2007
Numer wydania 1
Liczba stron 72
Długość [mm] 268
Szerokość [mm] 195
ISBN 978-0-19-439408-6
EAN 9780194394086
Indeks N2081
Szkoła Szkoła podstawowa
Klasa Klasa 1 szkoły podstawowej, Klasa 2 szkoły podstawowej, Klasa 3 szkoły podstawowej
Sposób odbioru/dostawy zamówienia Księgarnia Matras, Paczkomat InPost, Kiosk RUCHu, Poczta Polska, Kurier DHL

Słowa kluczowe

Użyj spacji aby rozdzielić słowa, apostrofów (') aby wpisać frazy.

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy. więcej »

Oceniasz: Język angielski, klasa 1-3, Sparks, ćwiczenia, część 1, Oxford