Koszyk 0
Opis:
Jet lag 1. [wym. dżet leg] "zmęczenie, ból głowy, problemy ze snem itp. po długiej podróży samolotem, wywołane zmianą stref czasowych" 2. "zespół objawów wynikających z nagłego znalezienia się w innej strefie okupacji kulturowej" Jetlag 1. [wym. dżet lag] "powieść, sitcom, pokolenie biurowej klasy średniej i fetyszystów, szukający sensu w bezsensie oraz miłości w czasach nienawiści, głos tych, którzy nie mają nic do powiedzenia, twoje zdanie, które nikogo nie obchodzi" 2 ... "to nie jest moja historia, to jest twoja historia". Czytaj dalej >> << Zwiń
Mniej Więcej
  • Michał R. Wiśniewski
  • 2014
  • 1
  • 264
  • 195
  • 125
  • 978-83-64682-04-9
  • 9788364682049
  • ZBJM5

Recenzje czytelników

Ku refleksji

Ocena:
Autor:
Data:
Genialny, sarkastyczny opis dzisiejszych dwudziesto- i trzydziestolatków, którym życie wypełnia nudna praca, imprezowanie, picie alkoholu i posiłki w fast-foodach. Wszystko to ma zagłuszyć życiową pustkę (której świetną reifikacją jest wynajmowana, obskurna i zimna kawalerka na starym blokowisku).

Książka napisana jest żywym, aktualnym językiem (mnóstwo charakterystycznego dla młodych ludzi slangu). Dodatkowo podział na krótkie, kilkustronnicowe rozdziały sprawia, że dzieło Michała R ... Wiśniewskiego czyta się właściwie jednym tchem.

Godna polecenia dla każdego; trochę ku refleksji, głównie jednak ku przestrodze.
Czytaj dalej >> << Zwiń
Czy ta recenzja była przydatna?

to Twoja historia

Ocena:
Autor:
Data:
"Jetlag" to powieść nowoczesna. Historia nowoczesna, ale uniwersalna. Trafi do obecnych dwudziesto- i trzydziestolatków, którzy znają ubarwiane wiązanie końca z końcem w generacji korpo. Wiśniewski porusza tu kwestie "na czasie". Jeżeli jesteś zmęczony codziennością, "Jetlag" oderwie Cię przez kilka wieczorów.
Czy ta recenzja była przydatna?

Dodaj recenzję

Dołącz do grona naszych recenzentów. Dziel się z innymi miłośnikami książek wrażeniami z lektury. Cenimy wszystkie opinie naszych czytelników, stąd też w podziękowaniu za każdą opublikowaną recenzję proponujemy rabat - 5% na kolejne zakupy ...

Jak to działa?

Wyszukujesz książkę, którą chcesz się podzielić z innymi czytelnikami.
Piszesz recenzję. Logujesz się.
Możesz napisać kilka słów o sobie i wgrać swoje zdjęcie albo wybrać ilustrację z bazy awatarów.
Twoja recenzja czeka na akceptacje i publikację.
Po jej zatwierdzeniu:
a) otrzymasz w ciągu 24 godzin 5% kod rabatowy na kolejne zakupy.
- Rabat nie obejmuje podręczników.
- Kod rabatowy jest ważny miesiąc. Należy użyć go w czasie składania zamówienia.
b) dołączasz do grona recenzentów.

Więcej Zwiń

Twoja ocena